Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem hajlandó szőrtel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó szőrteleníteni a péniszét, de tőlem elvárja, hogy csupasz legyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Továbbá nem szereti a gumit, nem is használja, inkább popsiba csinálja, de úgy meg én nem tudok elélvezni. Sokszor próbáltam már beszélni vele, de mindig veszekedés lett, meg hogy én nem is szeretem. Hogy értessem meg vele?
2015. dec. 31. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Önző barátod van...
2015. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyd meg Te is szőrösre,hadd érezze hogy milyen rossz az neki.
2015. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire önző, kompromisszumképtelen a "barátod", gondolkozz el azon, vajon megérdemel e téged.
2015. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A barátod nem szeret Téged. Te csak egy szexbaba vagy a szemében.
2015. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Tipikus... Össze jössz egy ilyennel, aztán szakítotok és a következtetés hogy minden srác szemét és önző. Közben meg csak a pasid volt az.

Az ilyet dobni kell és keresni egy odaadóbbat.

2015. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Semmit nem szőrtelenít egyáltalán vagy csak egy részt?

A kettő nem mindegy, mert ha pinát nyalok, akkor az egy "sík" felület és a segglyuktól a csiklóig és afelett gyakorlatilag mindent érek a nyelvemmel, arcbőrömmel.


De egy lány nem ér hozzá szopáskor a férfinak a köldök és a farok közti részéhez. Én a herezacskómat, magát a rudit és a farkam tövét pár centi sugárban szoktam csak csupaszra, a többi részt rövidre nyírom. Csak azt csupaszítom, ami fa-.sz szopáskor a nő szájába kerülhet.


A gumiról meg annyit, hogy ez két ember közös döntése. Volt már barátnőm, akivel egyikünk sem szerette a gumit és nem is használtunk. De volt olyan is, aki meg ADDIG NEM SZEXELT VOLNA VELEM, AMÍG FEL NEM HÚZOM A GUMIT. Na most ha te hagyod ne ki a szexet gumi nélkül, miközben te gumiban szeretnéd, akkor ki a hibás? Lehetnél határozottabb és érvényesíthetnéd az akaratod. Mondd hogy nincs szex, amíg nem húz gumit. Ebben mi akadályoz meg?


Az análról nem tudok nyilatkozni, engem sosem érdekelt.

2015. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondd csak meg neki, hogy csőrös farkat nem veszel a szádba.

kész.

2015. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tipikus xihopata de még annal is több

te tudod jo e neked

2015. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok a pasihoz,igazi főnyeremény az ilyen.Elvárja hogy mindenben te alkalmazkodj az ő igényeihez,amikor pedig szóvá teszed a dolgokat akkor csinálja a balhét.Na akkor most figyelj!Ez a pasi csak kihasznál,abszolút nem érdekli hogy neked jó-e amit veled csinál.Amikor pedig beszélni akarsz vele erről mindig az a vége hogy te nem is szereted.Ezt érzelmi zsarolásnak hívják.Összefoglalva a dolgokat,kihasználnak és hülyének néznek.A helyedben elgondolkodnék hogy van-e értelme ennek.Bár ha neked jól esik hogy az önző barom szétkúrja a segged,akkor csak így tovább...
2015. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos. Összejöttél az ügyeletes tahóval mert az izgi majd te negváltoztatod. Persze nem fog menni ezért jössz ide panaszkodni meg hisztizni de úgyse hagyod ott. Azt is hagyod, hogy s***ggve rakjon pedig nem élvezed. Ezek után mit vársz?
2015. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!