Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki úgy hajlandó, vagy úgy szeret szopni, ha a pasi farkán nincs visszahúzva a bőr, tehát bőröstől szopja?

Figyelt kérdés
Van ilyen lány?
2015. okt. 13. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan pasim, aki úgy szerette, ha néha úgy szopom, de inkább az az izgató a férfinak is ha hátra van húzva.
2015. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem jobb, ha a makkor érzem a számban, nem a bőrt, de természetesen ha a barátom úgy szeretné, hogy bőrrel szopjam, akkor "hajlandó" lennék.

Azért tettem idézőjelbe a hajlandó szót, mert úgy gondolom, a szex arról szól, hogy a másiknak örömet szerezzünk.

2015. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában azok a férfiak igénylik ezt akiknek túlérzékenységük van. Egyszerű megoldás, hogy minél többet tartsd hátrahúzva napközben meg fürdés közben a fitymád. Nem kell egész nap, mindig csak 1-1 órára. Már pár hét után érezhető eredménye van.
2015. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom, ahogy a páromnak jó... a fitymát alapvetően arra (is) találta ki a természet, hogy aktus közben izgassa a makkot, tehát az igazi élvezetet az nyújtja, ha a fityma mozog, akár szopás közben is. Én kézzel is izgatom szopás közben, mert így élvezi.

Szerintem szopáskor nem a nő igénye a fontos... hanem az, hogy jó legyen annak, akinek csináljuk... (és minden férfi másképp szereti).

2015. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Hogy lehet hátrahúzva tartani? Mindig visszacsúszik a helyére. Egy percet nem marad úgy, nemhogy egy órát...

te hogy csinálod?

2015. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hülyén hangzik de orvosi tanács alapján ragasztószalaggal oldottam meg!
2015. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!