Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Parázok elmenni egy örömlányho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázok elmenni egy örömlányhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném végre kipróbálni a világ legjobb dolgának titulált dolgot. A gond az,hogy parázok elmenni. Nem tudom,hogy lennék képes ellazulni egy vadidegen nő előtt. Az sem mellékes,hogy tartok tőle,hogy valami megjegyzést tesz a nem éppen hatalmas nemi szervemre.

2015. dec. 27. 18:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/173 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok jóképű, szegénynek nem mondanám magam, de a párom nem emiatt szeret.


Akkor ezzel a görcsöléssel kell valamit csinálni, mert ha ez jár végig a fejedben, hogy teljesíteni kell és te nem tudsz, akkor nem is fogsz. Mi az, hogy nem lehet barátnő... lehet éppen, de akkor változtatnod kell a hozzáállásodon és kilépnek a komfortzónádból.


Masterthief szólt. Hallgass rá.

2015. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/173 A kérdező kommentje:
A gond ott van,hogy nem tudok elmenni sehoa,mert nincs errefele semmi,csak kocsmák,oda meg ne akarok menni.
2015. dec. 27. 19:42
 23/173 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te ne örömlányt, hanem pszichológust keress.
2015. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/173 anonim ***** válasza:

Társkeresőn jó, ha 20-ból egy lány ír vissza még korrekten, normálisan megfogalmazott üzenet esetén is, nekem legalábbis ez a tapasztalatom.


Pedig a társaságba járás lenne az első lépés. Közeli város, ahova elutazhatsz? Onnan kellene barátokat szerezni. Első lépésként szerintem kipróbálni valami újat. Sportolni, táncolni, nyelvsuliba járni, akármi. Olyan helyre, ahol ismerősöket szerezhetsz.

2015. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/173 anonim ***** válasza:
83%

És aki faluban lakik, ahol szinte semmi sincs? Az is otthon ül a 4 fal között? :D

Azoknak hogy-hogy van barátnőjük? Találd már fel magad.

2015. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/173 anonim ***** válasza:
94%

az örömlányban pont az a lényeg,hogy nem kell teljesíted semmit se.

az élvezkedésért mész hozzá,nem a férfiúi mivoltodat fitogtatni.

esetleg amit páran elfelejtenek első alkalommal,hogy lekezelőek a lánnyal a munkáját figyelembe véve,úgy meg persze hogy nem számíthat az ember felejthetetlen örömökre.

ugyanúgy viselkedj vele,mint bármilyen másik csajjal,sőt legyél udvarias és kedves.

első alkalommal csak szopatásra fizess be,akkor tényleg nem kell csinálnod semmit csak ülsz a csaj szop,te meg csöcsörészed,kicsit megpinázod.

a következő alakalommal már magabiztosabb leszel.

2015. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/173 anonim ***** válasza:
100%

#25 B+ :D Ha feltalálná magát most nem lenne itt.

Tanácsot kért és a "szerezz barátnőt" az nem tanács. vagy azt gondoltad hogy ez még soha az életben nem jutott az eszébe?

Az ilyet apró lépésekben lehet felépíteni. Szerintem a barátok szerzése is elég nagy falat lenne elsőre.

Először saját magával kell kibékülnie (ebben szerintem segítene ha elmenne egy fizetőshöz), stílusváltás, új ruhák, sportolás ilyesmi. Majd ha már kezdi jól érezni magát a bőrében akkor valószínűleg automatikusan létrejön egy-két barátság stb ahonnan lehet továbblépni.

Én valahogy így képzelem el ezt a progresszíót.

2015. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/173 A kérdező kommentje:
Fel tudnám találni magam,ha a körülmények adottak lennének. Semmi közösségi hely nincs. Volt már ilyen kezdeményezés,hogy létrehoznak valamit,de nem volt rá igény.
2015. dec. 27. 20:08
 29/173 A kérdező kommentje:
Barátaim sincsenek,nincs olyan hely,ahol tudnék szerezni.
2015. dec. 27. 20:09
 30/173 anonim ***** válasza:

Az+ráadás hogy nincsenek barátaid. Mi az oka?

Ha van baráti közösség, könnyű ismerkedni.

2015. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!