Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dohányzó hölgyek, nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó hölgyek, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok és rajongok a dohányzó hölgyekért. Szerintem nagyon szexi és vonzó tud lenni ha egy nő cigarettázik. Párválasztásnál is fontos szempont nálam, hogy az illető dohányozzon. Nagyon tetszik, ahogy egy nő tartja a kezében a cigarettát, rúzsos ajkaival beleszív aztán kifújja a füstöt, esetleg az arcomba, füstös csókokkal halmoz el :) Tudom, hogy nem mindennapi dolog és a legtöbben az ellenkezőjét gondolják, de nekem ez a fétisem. A páromnak természetesen a cigarettát is én szoktam venni. Ti mit gondoltok erről, el tudnátok fogadni ezt a "mániát" egy kapcsolatban, esetleg társak is lennétek benne? Szerepet kaphatna az együttlétek során is a cigaretta? Kérem mellőzék azok a válaszolók a hozzászólást, akik a dohányzás káros hatásaira szeretnék felhívni a figyelmet. Életkort is írjatok, ha kérhetem, köszönöm! :)

2015. dec. 25. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ennek van jó oldala is. Nem kell majd a válással bajlódni, mert elöbb hal meg a csaj tüdőrákban.
2015. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Köszönjük hogy megosztottad velünk,de most mi mit csináljunk?Szerintem elmész egy prostihoz,megkéred rá és tuti megteszi neked!
2015. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

FÚJ!


Kocsimba nem ül be dohányozva senki, egy Bmw ennél többet érdemel, motoron meg sisak alatt nem lehet dohányozni és ha dohányzik smárolni se fogunk pedig imádok csókolózni.


Tesó legyen tied az összes dohányzó csaj, nekem egy se lesz!

2015. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
BMW mekkora poén
2015. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Mert? Most egy unalmas swift lenne nem érdekelne, de mikor olyan autóról beszélnük ami hobby is és törődik az ember vele, mindig bővíti az extrákat, stb.

De egy veterán minim lenne abba se engedném, az se az a kategória ami csak egy gurulódoboz!


sajnos dohányzótól vásároltam és hetekig nyitva volt az összes ablak 24óránkeresztül mikor itthon volt a kocsi, mire kiment a szag.

Nem volt egyszerű....

Órákon keresztűl takarítottam a kárpitok alatt hamu maradék, stb. :(

2015. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem mondtam semmit. Azt hittem, hogy te is a "Csajok! BMW-m van, jöhetnek a privik" típusú hazudozós gyökér vagy.
2015. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok leszokófélben, szóval ne hergelj engem ilyesmivel, mert mindjárt lefejelem a monitort :))
2015. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sz*rás közben a legjobb bagózni

22L

2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!