Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és hölgyek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és hölgyek! Szerintetek ciki az, ha egy férfi nem borotválja a pénisze körül? Vagy ti hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés

Hamarosan elérkezik életem első szexuális együttléte és hát az az igazság, hogy én nem igazán szoktam borotválni a péniszem körül. Én ezt így érzem természetesnek. Alapjáraton eléggé szőrös beállítottságú vagyok, a hátsóm is dzsungel szinten mozog és aggaszt a gondolat, hogy ez nem fog tetszeni a páromnak. A borotváláson gondolkodtam, de hülyén nézne ki tőle szerintem, nagyon elütne a többi résztől az a csupasz rész. Szerintetek megnyírjam esetleg ollóval? Vagy hajvágó géppel? Mit javasoltok?


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2015. dec. 25. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, elsőre mindenképp utána legfeljebb megkérded tőle hogyan szereti.

ha borotvával nem is de a szakállnyíróval vagy hajvógóval rendezd magad :D

2015. dec. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Milyen hosszúságúra gondoljak, ha szakállnyíróval esek neki? A hátsómon lévő erdő kiábrándítóan hathat vagy maradhat?
2015. dec. 25. 03:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Körülötte lehet sima vagy szőrös is, de maga a pénisz legyen szőrös, én úgy szeretem.
2015. dec. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
borotvald le eloszor szerintem is.Egyet ertek az elsoval. amugy nem tudom nekem olyan igenytelennek tunnek azok a fiuk akik szorosek:S nem szeretem.
2015. dec. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gordon70 ***** válasza:
65%
tudod nem az az igénytelenség jele ha valaki szőrös
2015. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom maradjon! A férfi szõrösen az igazi :D (kivéve a szakallat, azt nem komálom)

A baratnõddel fogsz szexelni, szeret ahogy vagy, majd ha zavarja a dolog szóváteszi.

19L

2015. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Igénytelen, mi?


Erről jut eszembe az a sztori, mikor egy csaj a nyáron összejött egy nagyon jóképű, értelmes, normális, figyelmes, tehetős fiatalemberrel. Minden nagyon képeskönyvbe illő volt, a pasi elvitte egy hétvégén vitorlázni a baráti társaságába a Balatonra. Kiváló borok, ételek, hajó, víz, napfény, figyelmes úriember. Ám amikor az első dugásra került volna a sor a romantikus nap megkoronázásaként, kiderült, hogy a srácnak szőrös a farka. Hercegnőnk pedig ezt annyira IGÉNYTELENNEK és VISSZATASZÍTÓNAK tartotta (ott a puccos hajón, olyan borok elfogyasztása után, amit ő sosem venne meg magának), hogy valamilyen indokkal leszerelte a szexuális közeledést, és aztán soha többé nem akart a pasival találkozni.


Itt tartunk, és ez valahol nagyon tragikus. Hogy ez határozza meg egy egyébként minden téren igényes és felső kategóriás pasi megítélését, hogy nem tünteti el a nemi szervéről a nemi érettség természetes jegyét, aminek egyébként - zárójel - fontos higiéniai és szexuális funkciója is van.


Tragikus. És ez a nő azon nyavalyog, hogy sose talál magának normális, férjnek is való kapcsolatot. Mert csak alkalminak kell, vagy nem vállalják fel a barátok előtt, vagy mittudomén. Amikor meg kihúzza a főnyereményt, akkor a fanszőr a baja. Megáll az ész.

2015. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat szakállnyíróval rövidre vágom. Semmi értelme teljesen leborotválni, ha szőrös típus vagy, mert hülyén fog kinézni.
2015. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!