Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Házasságban tényleg ciki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban tényleg ciki az óvszerhasználat? Ez valóban kényszer minden férfi számára?

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%

1. Csak akkor házasodnék, ha már a gyerekvállalás 1-2 éves távolságra került és ha becsúszna egy baba éppen most, az sem lenne baj.


2. Emiatt a megszakításos védekezés is teljesen rendben van egy házasság elején, a gyerek előtt.


3. Ha már megvan a megfelelő számú gyerek, amennyit akartunk, akkor (spermák lefagyasztatása mellett, hátha kell még későbbre) én elköttetném magam férfiként.


4. Biztos én élek egy párhuzamos valóságban, de a nők 80%-a megfigyelésem szerint hajlandó a megszakításos szexet vagy fogamzásgátlót használni, csak valamiért a gyakori kérdéseken vannak felülreprezentálva az óvszermániás nők.

2015. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%

MNem hinném hogy ciki de annyira nen is jó vele.. De ehez házasság se kell, egy kapcsolatban is meg van pl a gyogyszer előnye

L

2015. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.
2015. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

15 éven keresztül óvszerrel védekeztünk házasságon belül is - kivéve persze gyerek projektek.


A férfiak részéről hiszti az óvszer, a tudaton kívül szinte semmi különbség nincs, agyban kell a dolgon túllépni ...

2015. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Hogy lenne már ciki?!!!


Nem ciki!!!

2015. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem az.

Kezdjük ott, hogy az óvszer jóval kisebb megterhelést jelent a szervezetnek, mint folyamatosan a természetes működését felborító gyógyszer hatásának kitenni. Kényszer? Kisebb kényszer jóval, mint mérgezni magad (pontosabban a barátnődet).

Én mivel attól, hogy házasságban él valaki, általában nem szeretne egy focicsapatnyi gyereket, bizony illendő azt a gumit felhúzni.

2015. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Az óvszer használat olyan a férfinak mint neked lábat mosni nejlon harisnyában. Cikinek nem ciki, de a férfinak kényszer. Nekem barátnőm azt mondta hogy óvszer nélkül ő is sokkal jobban élvezi a szexet pedig próbáltunk minden félét a barázdálttól a bizsergetőig mindent.
2015. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#4: Ekkora hülyeséget ne jelents már ki általánosságban! Nem mindenkinek csak egy hiszti, ha ellenzi az óvszer használatot! Ezt azok az empátiahiányban szenvedő nők állítják akiknek így egyszerűbb, és nekik nem, vagy csak elhanyagolható mértékben van rájuk negatív hatással a használata.
2015. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

"Az óvszer használat olyan a férfinak mint neked lábat mosni nejlon harisnyában."

Bírom a kisarkított, torz hasonlatokat.

És fogamzásgátlót szedni milyen? Mint torokgyulladásra ciánt bevenni?

2015. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Smyl3:

Nem empátia hiányban szenvedő nő vagyok, hanem 40-es férfi és így állítom ezt, mint aki jó húsz éven keresztül óvszert használt a védekezéshez! Mert én sem értek vele egyet, hogy egy nő mesterséges hormonokkal csessze szét a szervezetét és soha nem is vártam el ilyet senkitől.


#4-es voltam :-P

2015. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!