Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az megesik, hogy sex közben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megesik, hogy sex közben a férfi ''összepiszkolja'' az ágyat, ha igen az nem ciki?

Figyelt kérdés
Mint tapasztalatlan fiatal kérdezem ezt, egyszer csak úgy eszembe jutott ez és a barátaimnak nem akartam feltenni ezt a kérdést, gondoltam inkább itt kérdezem.
2015. szept. 11. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Idegenben lehet, hogy igen, de otthon a saját ágyatokban ki cikiz?
2015. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint mivel? Ha ondóval, az nem ciki, már csak azért sem, mert nálam úgy szokott lenni, hogy nem a férfi, hanem én hagyok foltot a lepedőn azzal, ami visszacsorog.
2015. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid ágyában csináljátok, akkor igen, amúgy nem. De úgy is óvszert húzol (ugye?), ott, ha nem bénázol, akkor benne marad, aminek bent kell.
2015. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkorát élvezel, hogy beszarsz?
2015. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis mivel piszkolod össze???
2015. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: felvisítottam :D
2015. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én néha magamon hagyom a permetezőt meg a csizmát olyankor előfordul
2015. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha (meghitt) párkapcsolatról van szó, és nem valami alkalmi f**ság, akkor nem ciki, miért lenne az? Hisz ismeritek egymást és szeretitek is egymást, nem?

Nálunk ha előfordul ilyen, hogy rámegy az ondó az ágyra simán felitatjuk zsepivel, ha pedig rám kerül mert épp úgy csináljuk, akkor a barátnőm intézi el...

Nincs ebben semmi ciki.

2015. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a spermára gondolsz - a szex az egy ilyen műfaj. :-)


Nem ciki, természetes, de jól jöhet, ha van kéznél papírzsepi és törölköző.

2015. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!