Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a barátommal már másfél éve járunk, a szex rendszeres, nem kevés, nem sok, de még egyszer sem tudtam elélvezni. Mi ennek az oka? Csiklón keresztül, ha kinyal, akkor el tudok élvezni, de hüvelyi úton nem, pedig az előző barátommal rendszeresen el tudtam élvezni. Szeretem őt, a vonzalom megvan, egyszer megpróbáltam vele megbeszélni, de nagyon megsértődött, azóta nem említettem neki. Mit tegyek? Én 23, a barátom 24 éves.
2015. dec. 23. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Érnie kell azt a pontot,és ott dörzsölnie,attól élvezel el,hm?

21/F

2015. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Spiritrobber ***** válasza:

Ha nem tudod vele megbeszélni akkor hagyd ott....

25F

2015. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nem éri el, mivel elég méretes a szerszáma.
2015. dec. 23. 00:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyom ott egy ilyen miatt.
2015. dec. 23. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki több pózt. Pl. olyanokat, amiben zártabb a combod, és összébb nyomja a hüvely falát. Gyakoroljon ujjazni.
2015. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre már mi is gondoltunk, de azért köszi, ment a zöld kéz :)
2015. dec. 23. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet a mérete farkát nem tövig kellene dugnia, csak adig, h a makkja a g pontos izgassa a hüvelyed has felőli részén, nem túl mélyen. Ujjal érdemes előbb megtalálni, h tudja merre izgasson a farkával. A másik lehetőség, h mikőzben azexeltek te simized a csiklód! Az se rossz 😉
2015. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!