Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A saját hülyeségem miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját hülyeségem miatt nem tudok elélvezni mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párommal minden nagyon jó és a szexben is figyelmes. Viszont nekem van egy olyan hülyeségem hogy nem akarom hogy rám várjon és ezért sosem adok magamnak időd hogy elélvezzek hanem csak azt mondom. Így meg már belekerültem az ördögi körbe hogy azt hiszi gyorsan el tudok menni és így nem tudok már sosem. Mit csináljak még sosem tudtam emiatt tényleg orgazmusig jutni szexben
2015. dec. 11. 23:35
 1/5 RRR ***** válasza:

kérd meg,hogy próbálja lassabban........

és élvezd majd tudasd,hogy ez mennyivel jobb volt és csak így akarod

2015. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ŐSZINTESÉG, könyörgöm. Kapcsolatba kezdeni nagyobb érettségi szinten illidomosabb volna.
2015. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy értett egy párkapcsolatra ha ebben a témában ide jössz tanácsot kérni.

Annyira ördöngös dolog lenne leülni a pároddal és megbeszélni őszintén mi is a helyzet?

2015. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
férfi vagy vagy nő?
2015. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolat ez ahol nem tudtok őszintén beszélni erről? szomorú...nem is kéne együtt lennetek...
2015. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!