Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
hüvelyi orgazmusom még sosem volt se a párommal és akkor sem ha magamnak csinálom, csak csiklónál tudok elélvezni..
2015. nov. 24. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, hányan vagyunk így...
2015. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy elég gyakori jelenség. Nagyon sok nő van ezzel így. Én is. A párom tud róla, és úgy csinálja, ahogy nekem jó :)
2015. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6éve vagyok a párommal ő is tudja, nagyon jó a szex de csak nyalásnál élvezek el és akkor is csak a csiklómnál, de viszont úgy meg hatalmasat 2-3 orgazmus egyszerre!
2015. nov. 24. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert még nem vagy 40 éves.

Gyárilag csak egyféle orgazmusa van mindenkinek, 40 éves kor után üzemelődik be a másik kettő, vagy legalább még egy.

Nekem a hüvelyi az alapértelmezett szerencsére.

2015. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kísérletezni kell vele, én pl. szexnél csak úgy tudok, ha misszionáriusban vagyunk, és teljesen ramfekszik, akkor úgy még a csiklómat is dörzsöli a testével, és monotonon kell csinálni, tehát nem összevissza hogy gxorsan lassan, hanem egy ritmusban. sőt annyira nem is kell ki be húzgálni, hanem csak éppen. régebbi párjaimmal én sem mentem el soha.viszont az első orgazmusom úgy volt, hogy ő volt alul, és úgy pakolt.es csak azt ereztem hogy egyre jobb, abba ne hagyja. nagyon ritkán úgy is el tudok, ha én vagyok felul, tovig beleulok és nem fel le mozgast vegzek hanem elore hatra. ki kell tapasztalni, hogy hogx a legintenzivebb, hol vannak azok a pontok amik erzekenyebbek. nekem sem egybol volt, de azota at esetek 98%-ban van. nyalásnál meg mindig
2015. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár nem lány vagyok


1; VAN ORGAZMUSOD! Ez a legfontosabb

2; ha a párod farka nem úgy görbül, hogy a g pontod elég erősen izgassa,nem is fog összejönni a hüvelyi élvezet.


Először ujjal találja meg előjáték közben és ujjazva próbájon nyalás kíséretével elélvezteni, utána meg olyan testhelyzetben szexeljetek, amiben a lehető legerősebben tudja a farkával stimulálni azt a részét a hüvelyednek


Egyébként nem életkor függő! 😃

2015. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Nem kell semmit megtalálni a hüvelyben, álmomból is ébredtem már hüvelyi orgazmussal 14 évesen is már.
2015. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem hüvelyi van és lovaglóban és misszionáriusban is eltudok menni, de csak ha egy jó ideig ugyan abban a ritmusban csináljuk....csiklós meg csak akkor van ha a farkát oda dörgöli :) de én is kitapasztaltam, hogy a legjobb nekem :)
2015. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanulható. Én elég öreg vagyok már,de nekem is csak 4x volt.
2015. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint hüvelyi. Amolyan mindig van,szerencsére;)
2015. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!