Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet így elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így elélvezni?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta, hogy hüvelyi orgazmusa még nem volt. És mióta együtt vagyunk sem volt. Mondtam neki, hogy megcsináljuk, hogy legyen neki. Csináltuk olyan szögben,amikor nagyon nagyon élvezte, de nem tudom hogy abba el tudott e volna menni. Hogy csináljam lányok, ti mit mondanátok?
2015. dec. 17. 13:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Amikor szerintem jó úton vagyunk, mindig abba kell hagyni mert pisilnie kell
2015. dec. 17. 14:09
 2/23 anonim ***** válasza:
Bepisilni szex közben még véletlenül sem lehet, mivel az agy megakadályozza. Szóval ha pisilnie kell, csináld tovább intenzívebben.
2015. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem minden nő élvez el pusztán hüvelyi módon. Sőt többen vannak, akik nem tudnak, köztük én is. Ezt nem gondolnám tragédiának, a párommal való szeretkezés így is teljes. Élvezem, ha a hüvelyemben mozog egy pénisz, nagyon, de ha a fene fenét eszik is akkor se fog összejönni. Nekem kell a csiklóizgatás hozzá és kész, így vagyok felépítve. Szerintem a barátnőd is. Kíséletezni mindig lehet, sőt, csak azért írtam ezt le, hogy ne érjen csalódás.
2015. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Minden nő úgy van felépítve, hogy képes legyen rá. Szóval szerintem biztos hogy fejben van az oka...nekünk is teljes az együttlét, de azt mondja
2015. dec. 17. 14:13
 5/23 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondja, mindig egyre jobb, és akarom hogy összejöjjön neki, mert gondolom azért az elég jó :D
2015. dec. 17. 14:14
 6/23 anonim ***** válasza:
Amikor pisilési ingert érez, akkor kéne tovább csinálni, mert utána hatalmasat élvezne. Rakjatok vastagabb párnát a dereka alá, hogy a behatolási szög, mélység is változzon, és kú.rd meg keményen.
2015. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az orgazmus érzését sokszor összecserélik a lányok a pisilés érzésével.
2015. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jó de amikor mondja hogy jön a pisilési inger, akkor látom az arcán, mintha azon lenne hogy ne pisiljen be...mintha nem élvezné :)
2015. dec. 17. 14:26
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Pedig a nők nagy többsége csiklorol élvez el leginkább.

De egy tudálékos f vagy!

Minek kérdezel ha jobban tudod hogy vagyunk összerakva?

2015. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Orvosin tanulok drága...anatómiailag tudom mi a helyzet, de a nők gondolkodásához és hozzáállásához bizonyos dolgokban egyáltalán nem értek...azért kérdeztelek titeket. Ti el tudjátok mondani mi a legjobb körülmény, hogy egy hüvelyi orgazmus létrejöhessen. Vagy ha nem.jön össze akkor mi az ami zavar vagy kényelmetlen. Ne húzd fel magad
2015. dec. 17. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!