Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet így elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így elélvezni?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta, hogy hüvelyi orgazmusa még nem volt. És mióta együtt vagyunk sem volt. Mondtam neki, hogy megcsináljuk, hogy legyen neki. Csináltuk olyan szögben,amikor nagyon nagyon élvezte, de nem tudom hogy abba el tudott e volna menni. Hogy csináljam lányok, ti mit mondanátok?
2015. dec. 17. 13:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szóval ne húzd fel magad a semmiért, nem.bírom a hisztis menstruáló csajokat ;)
2015. dec. 17. 14:32
 12/23 anonim ***** válasza:
Ittenkém... érik az új generáció... :(
2015. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én még az előzőbe tartozom. Szóval mi a probléma??? Szerintem nem a mostani generációhoz illően írtam ki ezt a kérdést
2015. dec. 17. 14:59
 14/23 A kérdező kommentje:
Az volt az utolsó témához tartozó kommentem, hogy amikor a barátnőm pisilési ingert érez közben akkor azt látom az arcán mintha azzal küszködne, hogy ne pisiljon be..olyan mintha nem élvezné, hanem csak hagyja hogy csináljam, hogy nekem jó legyen...azt mondjátok ilyenkor ne hagyjam abba mert akkor hatalmasat élvez? :) (ne csináljuk már hogy engem kell bszogatni mindenért)
2015. dec. 17. 15:09
 15/23 anonim ***** válasza:

"...nem.bírom a hisztis menstruáló csajokat ;)"

Gratulálok "doktor" úr!

2015. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

OFF: az új orvosgenerációra gondoltam, mert a régi eléggé öntelt, nagyképű és lekezelő.

ON: Igen, amikor azt mondja a barátnőd, hogy nagyon kell pisilnie, akkor próbáljon meg ellazulni, és ne törődjön vele, nem fog bepisilni, ha meg mégis, akkor sem történik semmi katasztrófa. Ha szerencséje van, akkor orgazmusa lesz. Ha nincs szerencséje, akkor a nők azon 70%-át fogja gyarapítani, akiknek soha nincs hüvelyi orgazmusa.

2015. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A doktor úrnak nem az a dolga, hogy higgadt maradjon egy hisztis pcsa láttán..Csak ha rendelésre jön és elmondja nekem, hogy ingerlékeny, minden baja van és ráadásul a doktorúr is egy köcsög fsz mert ránézett. Akkor elmondom mi a teendő, és megértem.
2015. dec. 17. 15:23
 18/23 A kérdező kommentje:
De ha egy páciens azt mondja hogy tudálékos f vagyok, mert elmondom neki mi zajlik a szervezetében akkor feldugom neki a végbélkúpot és ott hagyom a pcsába
2015. dec. 17. 15:24
 19/23 anonim ***** válasza:
Remélem kutatóorvos lesz belőled, vagy patológus, és még véletlenül sem engednek páciens közelébe.
2015. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem kell aggódni. Az hogy hivatalból mit csinálok és a magánéletemben az teljesen más...nem vagy okos ha ez neked nem egyértelmű
2015. dec. 17. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!