Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék megtanulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megtanulni ejakuláció nélkül elélvezni? F

Figyelt kérdés
tudom hogy sokan képesek rá és én is szeretném megtanulni. akár linkelhettek is de saját tapasztalat talán hasznosabb lenne, hátha itt valaki képes rá. köszi a válaszokat, küldöm a zöld pacsikat!
2015. dec. 1. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért akarsz ejakuláció nélkül élvezni? :o
2015. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

verd ki 4x, utána már nem lesz gondod vele,

vagy a prosztata műtét a megoldás,ondóvezeték lekötése,vagy ...mittom én ,... tényleg ! ...miért akarod ezt?

2015. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem inkább arra gondolsz, hogy érintés nélkül élvezni? :-)
2015. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ejakuláció nélkül nem egy olyan komplikált dolog, én sokat szoktam használni maszti közben, ha nem akarok magam után takarítani. De csajjal azért ezt nem használnám, fogamzásgátlásnak nem 100%-os. (Na jó, előfordult már, de nem csinálnám túl sűrűn.)


Van egy pont a herezacskó mögött, amit ha erősen nyomsz élvezés közben, akkor nem jön ki semmi, de ugyanúgy megvan az orgazmus érzése.


Amúgy a takarításon kívül sok előnye nincs, ugyanúgy lelankad utána, és várni kell a töltődésre, talán csak egy kicsit rövidebb időt.

2015. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Az nem ejakuláció nélküli élvezés amit te csinálsz maszti közben, ugyanis ilyenkor ejakulálsz, csak benned marad a sperma. A pont elnyomását úgy hívják, hogy külső zár, azaz a már kilövellő anyagot nem engeded ki a húgycsövön, de attól még az eredeti helyéről (mellékherék) már kijött. Persze ilyenkor ez idővel a testbe felszívódik és újra fel tudod majd használni, de nem valódi ejakuláció mentes élvezés. Hozzáteszem, nem is maszti közben nagy szám megcsinálni, hanem szex közben és a valódi ejakuláció nélküli orgazmust, nem a külső zárat.


Mindenki: Az ejakuláció mentes élvezés azért jó, mert ilyenkor elélvezel, orgazmusod van, de nem kókadsz le. Azaz bármeddig képes vagy fenntartani a merevedésed és bármennyiszer élvezhetsz. Én korábban mindig irigyeltem a multiorgazmusos lányokat, akik 5-10x el tudtak élvezni alattam, amíg nekem 1 jutott. Most fordult a kocka és egyenlők az esélyek - mert ha korábban kedvem szerint az elején elélvezek és nem tartom vissza, akkor vége a játéknak, pedig én a hosszú meneteket szeretem :) Így nem. További előnye, hogy az első orgazmusod még kisebb, a második nagyobb, a harmadik még nagyobb... stb. Az utolsónál pedig még mindig dönthetsz úgy, hogy ejakulációval élvezel, ami felteszi az i-re a pontot.


De az valóban igaz, hogy ettől még előváladék jön vagy jöhet, mert az a prosztatából jön és nem a mellékherékből és az is tartalmazhat nyomokban spermiumot, azaz bár csökkenti a teherbeesés veszélyét ha így élvezel, de nem negligálja. Szóval mint védekezési módszer nem megbízható, de nem is ezért szeretik.


Summázva - sokkal több élvezet neked és a nőnek is, teljes kontroll az orgazmusod felett, de nem nyújt biztonságot a fogamzás ellen. Ezért jó és bizony megtanulható.


A neten rengeteg segédanyag van fenn, a gond az, hogy a nagy része még a jó forrásoknak is szemét, mert tele van spiritualitással és a technikák úgy nehezebben megérezhetőek, elsajátíthatóak. Ha jól tudsz infókat szűrni, akkor ki is tudod venni a lényeget idővel. Multiorgazmusos férfira érdemes rákeresni, illetve sok tantra mű foglalkozik ezzel, csak a nagy része közben a saját élet vagy vallásfilozófiáját is rád akarja erőltetni, ami nekem személy szerint nem szimpatikus.


Remélem segítettem tisztázni a kérdést :)

2015. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudok ejakuláció nélkül élvezni ahogy írták előttem pc izom segítségével de nekem így is lelankad utána nem marad kemény :(
2016. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!