Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek egy duci,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek egy duci, kedves csajrol? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
169/95 kg szokes barna vallig ero hullamos haja van, kek szeme. Igenyes, szereti a divatot! :)

2015. dec. 19. 22:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szexi csajszi lehetsz;)
2015. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én adnék a dolognak egy esélyt
2015. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Antonia :) válasza:
Mennyire gusztustalanok egyesek..nem sértegetést kert,szerintem aki ilyen paraszt az sem soknak az àlom pasija,akarmennyi is a súlya,a tiszteletet meg lehet adni. 18/L
2015. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Igaza van a #23-nak.

Adott esetben simán összejönnék vele. Arról nem is beszélve, hogy a vékony csajok is ilyenek lesznek 1-2 gyerek után. És csak a kis részük fogy le, de akkor sem fogja elérni a lánykori súlyát, max akkor ha lánynak is duci volt.

2015. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Határozottan: NEM !
2015. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
boldogan.
2015. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ezek a számok így szárazon nem sok mindent mondanak. Láttam én már olyan lányt, aki kevesebb súllyal nagyon nővérnek tűnt, és olyat is, aki 100 kiló fölött is csak nőiesen telt, és vadítóan szexi volt.

A kinézet csak egy alkalmas kapcsolatban számít, egyébként pedig a stílus az, ami sokkal fontosabb.

A test folyton változik, a lélek örök. Akik csak a külsőségek alapján választanak párt, azok szinte kivétel nélkül vagy elválnak, vagy egész életükben boldogtalanok lesznek...

39/F

2016. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!