Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek egy duci,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek egy duci, kedves csajrol? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
169/95 kg szokes barna vallig ero hullamos haja van, kek szeme. Igenyes, szereti a divatot! :)

2015. dec. 19. 22:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%

"szereti a divatot! :)"

Ez miatt nem.


"169/95 kg"

Ez miatt igen, csaka ducikat kedvelem.

2015. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De ezt a " divatosan oltozkodik-re ne azt gondoljatok h kirivoan, nem olyan lany!!!
2015. dec. 19. 22:45
 13/27 anonim ***** válasza:
6%

Ha egy huszassal kevesebb lenne ...


Nem olyan nehéz lefogyni csak be kell tartani az orvos utasításait és kell akaraterő.


Egyébként vannak fat fetish kedvelők. Elég sokan.

2015. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
4%
Én 175 cm vagyok, és úgy 85 kg... Namost borzasztóan kövérnek tűnök... Akkor te milyen lehetsz??
2015. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%
Túl kövér, nem az esetem. Akkor se ha divatos.
2015. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a személyisége milyen. Az lenne a lényeges
2015. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem ugyanilyen magas, és ő is kb ennyi kilóra. Neki is van párja.

Én igaz 178 magas vagyok, kilóra is kevesebb, nekem még sincs. Úgyhogy szerintem totál nincs összefüggésben a kettő.

2015. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Na már most én nem vagyok férfiember, még csak kövér lány sem (Bár a 181cm/71kg sem éppen túl vékony.) még is szeretnék mondani valamit.

Van egy régi jó barátnőm, akinek a pontos adatairól nem tudok nyilatkozni, mert gondosan titkolgatja őket, de a lényeg a lényeg, ő már nem csak duci, nem csak molett, hanem ténylegesen kövér. Még is, hiába vagyunk egy idősek, arca közel ugyanolyan szépek, ő már rengeteg srácon túl van, folyton kavar valakivel míg én a sokkal korrektebb alakommal még senkivel sem voltam együtt. Ebből láthatod, nem feltétlenül a kinézettől függ. Egy duci lány is lehet nyitott és magabiztos. Már pedig ez útóbiaknál nincsen fontosabb. Fontosabb a kinézetnél. Ha megszereted magad és a tested, mások könnyebben is megszeretnek. Ez persze, én is tudom, rohadt nehéz. Az lenne a legjobb, ha tudnád magad így is szeretni, de ez nekem se ment soha. A legjobb, amit tehetsz, hogy sportolni kezdesz, ha szégyenlős vagy, csak otthon csinálj valamit. Hidd el minden egyes mínusz kilóval, sokkal jobban fogod magad érezni.(:

2015. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Darwel ***** válasza:
100%
Határozottan igen :)
2015. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Egy kedves lány alapvetően előnnyel indul nálam. A duciság pedig, nem hátrány, főleg, ha formás az eloszlás.

Nem tudom, itt miért ugrottatok neki páran, de attól, hogy szereti a divatot, még nem feltétlenül megszállott! :D Egyszerűen tudja, mi áll jól neki és tud nőies, szexi lenni telten is.

Esetleg küldenél képet? :)

2015. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!