Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy házasságban élő srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságban élő srác miért lép félre?

Figyelt kérdés

Nyílt lapokkal játszott. Tudtam hogy házas, elmentünk inni, beszélgetni, de nem bírta visszafogni magát és én se, nagyon vad volt, és életem legjobb szexuális élménye.

Nem panaszkodott hogy gondjai lennének otthon, viszont mi már az elején nagyon jól kijöttünk egymással, mintha ezer éve ismerném


2015. dec. 14. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nehéz ezt leírni és nehéz megérteni, de maradjunk annyiban, hogy jó pár év kapcsolat és házasság után az ember már máshogy gondolkozik mint fiatalon amikor már az is megcsalásnak számított ha ránéztél valaki másra.
2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert az olyan nők, mint te gondolkodás nélkül képesek vagytok tönkretenni bárki házasságát. "Mert nagy a kísértés."
2015. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akinek szükségük van erre, attól függetlenül, hogy szereti-e valaki a párját. Ráadásul elég nagy tévedés, hogy ez csak a férfiakkal van. Én pl. örülnék neki, hogy a párom nyitott lenne erre, de sajnos nem az, és ismerek még olyan nőt, aki ugyanúgy vágyik a kalandra a párja mellett is...
2015. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!