Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy házasságban élő srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságban élő srác miért lép félre?

Figyelt kérdés

Nyílt lapokkal játszott. Tudtam hogy házas, elmentünk inni, beszélgetni, de nem bírta visszafogni magát és én se, nagyon vad volt, és életem legjobb szexuális élménye.

Nem panaszkodott hogy gondjai lennének otthon, viszont mi már az elején nagyon jól kijöttünk egymással, mintha ezer éve ismerném


2015. dec. 14. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a feleségét mit gondol erről...
2015. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kertelek...F@$zok vagytok mindketten.
2015. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeretheti a feleségét, és a biztosat nem akarja lecserélni. Viszont kellett egy neki más, és ehez Te fel is ajánlottad magadat, mint egy buta liba
2015. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha valaha a te barátod, élettársad, férjed, gyerekeid apja fekszik le valaki mással, és ez esetleg ki is derül, akkor - ha van benned arra nyitottság, hogy ezt kulturáltan, indulatok nélkül meg tudjátok beszélni - lesz lehetőséged őszintén beszélgetni egy férfival arról, hogy milyen motivációból tette.
2015. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert megkíván más pinákat is (mint minden egészséges ember) és úgy dönt, hogy nem tudja és nem akarja visszafogni magát.


Egy új pinát megdugni mindig jó dolog. Sok férfi ennek ellenáll, ha tartós kapcsolatban van, sok meg nem.


Ezen mit nem lehet megérteni?

2015. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A volt munkahelyemen bejött egy férfi. Iszonyatosan rá voltam indulva, mozgatta a fantáziám, és én is az övet. Erről hangot is adott elég sokszor. Napi 12 órát együtt voltunk volt hogy kettesben. De.... felesége volt és 2 gyereke, és pont emiatt nem tettem meg....Pedig szívem szerint rámásztam volna.
2015. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

A férfi sok mindenért félrelép.

- Maga az, hogy ezt megteheti, és partner is van hozzá, aki tetszik is neki, van vonzalom,

- az újdonság varázsa vonzza,

- Üres, lapos a kapcsolata,

- Nincs szex otthon,

- így születnek, minél több nőt kell megtermékenyíteniük,

- önigazolás, hogy jó pasik, kellenek még más nőnek is.

2015. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5. válaszoló nagyon helyesen szólt!

Nincs emögött semmi egyéb, csak ennyi.

Nem illik más kapcsolatába belerondítani, de végül is neki kell tudnia tükörbe nézni, és ezzel elszámolni maga felé. Ha jó volt és lesz még élvezd. Rád ennyi tartozik.

2015. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem akartam belerondítani, de ő kezdte az egészet, én figyelmeztettem rá hogy őt várják otthon, de nem foglalkozott vele. És erős volt a vonzás, ami nagy úr tud lenni
2015. dec. 14. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9


Nézd, neki a saját lelkiismeretével kell tudni békében élnie, neked meg a sajátoddal. Amit ő tesz, azzal a saját életében teremti a karmikus következményeket, amit te teszel, azzal meg te a saját életedben.


De ha ennyire foglalkoztat a kérdés, hogy vajon miért tette, miért nem kérdezted meg tőle legalább utólag?

2015. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!