Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor számít egy lány nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor számít egy lány nagyon szűknek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg semmi sem volt benne, és erõsek az izmai ott lent. ;D
2015. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fáj amikor beteszik és szex közben sem tágul tovább.
2015. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kérdésből kimaradt, hogy ha még nem voltam senkivel, akkor mi számít nagyon szűknek
2015. dec. 13. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor kellő előjáték után is nehezen csúszik be a pénisz neki, és ha mozog benne, akkor is nagyon szorosan körülöleli azt, a lány pedig sziszeg, mert feszítő érzése van.
2015. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt szűz barátnőm és nem volt szűk.

Meg volt olyan is akinek már gyereke volt de max1 néha 2ujjal lehetett csak ujjazni és ha nem cumizott le akkor 1-2lökés és elélveztem.

Még kirobálva gumival is párperc volt az első menet vele...


Szóval ezek után szerintem mind1 hány éve szexel egy csaj és az, hogy szák nemszűkegyedi adottság.



Ha megkéne fogalmazni akkor én azt mondanám nagyon szűknek akibe csak a 100% kőkeményen álló farok megy be és az is nagyon lassan gyengéden.


Volt párom aki annyira tágult, hogy élvezte azt amikor az egész öklöm feldugom ujazás végén, na az minden csak nem szűk :) Elég sokáig lehetett dugni nem mentem el hamar az biztos :)

2015. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!