Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak fáj az anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak fáj az anál?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most fogunk lefeküdni és ki szeretnénk próbálni análba.. Barátnőm már nem szűz, de még nem csinálta análba. Én viszont még szűz vagyok. Síkosító nélkül nagyon fog neki fájni? Vagy mindenképpen kell hozzá? Az nélkül ne is próbáljam? 19/F

2015. dec. 13. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Síkosító nélkül meg ne próbáld! Sok előjáték, alapos síkosítás, gyengédség, tágítás.... Mindent csak nagyon lassan csinálj, és akkor élvezni fogja.
2015. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha szűz vagy, hozzá se kezdj! A végbélnyílás nem tágul izgalom hatására, mint a hüvely, ergo igen, fáj!

Tapasztaltnak kell lenni, előtte tágítgatni, hogy élvezetes legyen.

De elsőre miért nem puncit akarsz, ezt sem értem...

2015. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
ha szűz vagy, miért análba próbálod először?? omg
2015. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nem fáj, síkosítóval csináljuk tágítás és előjáték nélkül. Van az a helyzet amikor csak egymásnak esünk és nincs kedvünk egyáltalán előjátékhoz, és vadul csináljuk. Isteni. Síkosítót se használunk mindig...


23L

2015. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért próbálnám análba, mert popsi fétisem van. :3
2015. dec. 13. 11:17
 6/16 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek meg olyan kicsi és formás.. :$
2015. dec. 13. 11:18
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Hogy egy autós hasonlattal éljek barátocskám, ha megszerzed a jogsit ne rögtön F1 pilóta akarj lenni hanem mondjuk a közúton kezd a vezetést. Magyarra fordítva amíg azt se tudod mit kezdj egy nővel ne az extrákkal akard kezdeni hanem az alapokkal. 25/F
2015. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
De beteg ez a generáció..
2015. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha elsőre a popsiját választod nem a puncit, lehet gondok vannak... 27/F
2015. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából fogalmam sincs, hogyan kezdjem, de arra gondoltam, hogy bevezetésnek az ölembe ültetem bugyi nélkül.. :P
2015. dec. 13. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!