Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak fáj az anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak fáj az anál?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most fogunk lefeküdni és ki szeretnénk próbálni análba.. Barátnőm már nem szűz, de még nem csinálta análba. Én viszont még szűz vagyok. Síkosító nélkül nagyon fog neki fájni? Vagy mindenképpen kell hozzá? Az nélkül ne is próbáljam? 19/F

2015. dec. 13. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
A világ megérett a pusztulásra.
2015. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
De meg am...mar reg!
2015. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok mit mondani arra, hogy tapasztalatlan szűz létedre ezzel kezdenéd, arra sem, hogy a barátnőd ebbe belemegy, de ti tudjátok (max. ha rosszul sül el a dolog, egy életre elmegy a kedve az egésztől, meg lehet, hogy tőled is).


Ha valóban tudni akarod, hogy fájhat-e, meg hogy mire kéne figyelned, hogy ennek az esélyét amennyire lehet, csökkentsétek, akkor érdemes lenne egy olyan vastag kígyóuborkát vagy saláta cukkinit venned, mint a péniszed, és megpróbálni - ha vele is így tervezed, akkor magadnak is síkosító nélkül - feljuttatni a hátsó feledbe.

2015. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
Jaj emberek, én lányként mondtam a barátomnak, hogy análba is szeretném az első szexnél...
2015. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, próbáld ki azt, hogy dugj fel csak úgy magadnak valamit... Majd rájössz, hogy fáj-e vagy sem..
2015. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
Te egy retardált barom vagy, segbenyomhaylak egy 20cmes felcsatolhatoval?
2015. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!