Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne durva, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne durva, ha titkos szexuális viszont folytatnánk? 23l

Figyelt kérdés

Mennyire ciki, elfogadhatatlan, nem szép dolog? Eddig csak eszembe jutott, mert a haverom sokat pörgött régebben ezen...


Szóval neki, a havernak van csaja. Nekem nincs jelenleg senkim. Szexuális együttlétem se volt már hosszú hónapok óta.


A haverom sokat emlegette, hogy mi kettecskén mennyi mindent csinálhatnánk...


Mennyire lenne hülyeség, ha lenne egy titkos szexuális kapcsolatunk?


2015. nov. 24. 15:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Durva lenne!
2015. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyannal csinalod akinek nincs bnoje semmi gond vele. Igy nagyon mocskos dolog es ha megteszed remelem tobbszorosen visszakapod amikor a legboldogabb vagy
2015. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Tudod te milyen választ kapsz ezért. Miért nem keresel egy szingli fact magadnak, de tényleg? A haverod se különb nálad....
2015. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A kapcsolata nem az én problémám. Ha annyira kellene neki a csaj, meg se fordulna a fejében ilyesmi.

A kérdés pedi elméleti, amit írtam is, szóval felesleges a rinya. Messze vagyok a tettektől.

2015. nov. 24. 16:55
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkit lepontozol,aki őszinte. Te eldöntötted,mi a jó neked,akkor felesleges kérdést kiírni,nemde?
2015. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#16:

Ha az utcán szó nélkül pofán vágok valakit, az az ő problémája ... végül is akkor, miért ne tegyem meg?

2015. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom. Ti sosem csináltatok semmi rosszat. Ezen az oldalon mindenki tökéletes, makulátlan, egy igazi szent.
2015. nov. 24. 17:01
 18/23 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Ha már ilyen tisztában vagy az itteni válaszolókkal, akkor miért is tőlük kéred a véleményüket?


Most meg magadtól leírod, h "rosszat". Szóval már magadtól is tudod a választ a kérdésedre.


Már csak az a kérdés mi értelme volt kiírnod? Keresel egy vkit aki áldását adja, és megnyugszik a lelkiismereted?:D

2015. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

"Mennyire ciki, elfogadhatatlan, nem szép dolog?"


Sokan azt írták,hogy nem szép ilyesmit tenni.


Nem mondta senki,hogy itt mindenki makulátlan és szent.


Nem kell cinikusnak lenni,csak mert nem tetszik mások véleménye,amit Te kértél.


Ha nem tetszik,amit írtunk,akkor miért tetted fel a kérdést.

Ha helyeselnéd ezt az ügyet,akkor nem érdekelne vadidegenek véleménye. Ennyi.

2015. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"A kapcsolata nem az én problémám."


A kapcsolata valóban nem, de attól függetlenül, hogy nem te lennél kettőtök közül, aki megcsal valakit, aki szereti, visszaélve a bizalmával, szerinted ez változtat bármit is azon, hogy amit te tennél, az mennyire gerinces, tisztességes dolog, vagy sem?


Te békében lennél a saját lelkiismereteddel?


Mert nekünk kívülállóként véleményünk, tanácsunk lehet, de a lényeg az, hogy neked kell tudnod belenézni abba a bizonyos tükörbe, meg a saját lelkiismereteddel elszámolni.

2015. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!