Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket ez nem zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket ez nem zavarna? Eldurvult a pasim, vagy normális?

Figyelt kérdés
4 órahosszakat szoktunk szexelni rendszeresen, közben össze-vissza forgat, egyszer elől, aztán hátul, aztán megint elől...nagyon gyorsan és durván csinálja. Közben a szemei felakadnak, kitágulnak teljesen és bevörösödnek,a szája is vörös lesz. Olyan, mint egy gép, és közben észre sem veszi, ha megharap, vagy belever valahova, vagy ha jobban megszorít, mint kellene, így általában össze vagyok verve és fáj mindenem, menni sem birok sokszor. Ez normális?

2015. nov. 6. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Közben a szemei felakadnak, kitágulnak teljesen és bevörösödnek,a szája is vörös lesz."


Hagyd csak, rövidesen elviszi szex közben a szélütés és megszabadulsz tőle!

2015. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
És mondtad neki, hogy ez neked nem jön be? Mert akár azt is hiheti, hogy te így élvezed...
2015. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyira nem. De azért élvezed? :D
2015. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavarna, szólnék neki, hogy finomabban/figyeljen jobban.


Szóból ért az ember.

2015. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam rá célozni, de nem ért semmit, félek is tőle egy picit. Elhagyni biztosan nem akarom!!!
2015. nov. 6. 17:23
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Félsz tőle és nem akarod elhagyni? Gratulálok. Tipikus áldozat vagy. De akkor majd akkor se lépj, ha nekiáll verni!
2015. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
nekem is volt egy ilyen pasim, de ö még elötte meg is kötözött, így megjobban féltem
2015. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Habzani nem szokott a szája?
2015. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha neked ez jó, akkor bizonyára neked normális. Alkalmanként 4 órát erre fecsérelni....
2015. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan, mint egy gép, és közben észre sem veszi, ha megharap, vagy belever valahova, vagy ha jobban megszorít, mint kellene, így általában össze vagyok verve és fáj mindenem, menni sem birok sokszor. Ez normális?"


Ha azt írnánk, hogy normális, akkor elhinnéd???


Egy ilyen férfit én már rég elhagytam volna, ha a szóból nem értett volna, de ha gondolod, nyugodtan várd meg, amíg tovább durvul, és egy elborult pillanatában súlyos, esetleg maradandó sérülést okoz neked.


Ha már most félsz tőle - a leírtak alapján okkal, és tovább tűröd ezt a bánásmódot, akkor sajnos tényleg áldozat típus vagy, és valamiért hiányzik az egészséges önbecsülésed.


Ha "az egyszer elől, aztán hátul" alatt esetleg azt kell érteni, hogy anális-hüvelyi váltogatva, akkor érdemes lenne tisztában lenned azzal is, hogy ezzel mit kockáztatsz.


Válaszolnál őszintén arra a kérdésre, hogy ő vajon meddig tűrné neked, hogy olyan fájdalmat okozz neki szex közben, hogy utána mindene fájjon, és menni alig tudjon? Vagy csak mondjuk rendszeresen fogaznál, és kissé megesztergálnád, "lenyúznád" a péniszét, vagy "észre sem vennéd", hogy "véletlenül" a heréjére térdelsz vagy könyökölsz az ágyon, stb.?


Ha nem kamu a kérdésed, szerintem érdemes lenne egy jó pszichológust felkeresned, ha nem akarsz vagy nem tudsz kilépni egy ilyen kapcsolatból.

2015. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!