Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket ez nem zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket ez nem zavarna? Eldurvult a pasim, vagy normális?

Figyelt kérdés
4 órahosszakat szoktunk szexelni rendszeresen, közben össze-vissza forgat, egyszer elől, aztán hátul, aztán megint elől...nagyon gyorsan és durván csinálja. Közben a szemei felakadnak, kitágulnak teljesen és bevörösödnek,a szája is vörös lesz. Olyan, mint egy gép, és közben észre sem veszi, ha megharap, vagy belever valahova, vagy ha jobban megszorít, mint kellene, így általában össze vagyok verve és fáj mindenem, menni sem birok sokszor. Ez normális?

2015. nov. 6. 17:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
nem célozgatni kell neki, hanem elmondani! és nem kéne félni tőle! ha már félsz akkor rég rossz !! el kéne hagynod
2015. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, beszélni kéne vele.
2015. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem vagy valami kedves vagy empatikus. Tudod hogy egy áldozat típusú embernek milyen nehéz kijönni egy ilyen kapcsolatból? Maga sem érti miért ugyanazt vonzza be az életébe és ugyanúgy alakul és tűr mert nincs előtte egy erős, határozott nő modellje aki tudja mit kell tenni, vagy mert gyerekkorában bántalmazták vagy bármi okból gyűlöli magát és tudat alatt úgy érzi, ezt érdemli?
2015. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. nov. 6. 18:59
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki kellene lépned ebből a kapcsolatból, mert ez csak egyre rosszabb lesz!!!

Mindig többet fog megengedni magának veled szemben! És valószínű hogy a későbbiekben, verni és terrorizálni is fog!

2015. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Szétdug? Nem tetszik?
2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert veszett a pasid vagy mi? :O ÉN BIZTOSAN NEM KERTELNÉK, MEGMONDANÁM NEKI, HOGY NEKEM EZ NEM TETSZIK..
2015. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.. A párommal mindennap 2 órát,igy szexelünk. DE nekem tetszik. Ha neked nem,mondd meg neki te agyatlan! Még ilyet....
2015. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ne csak célozzgass rá,hanem mond meg neki,kerek perec,hogy ez neked nemjó.

nem mintha változtatna,mert á lltalában az ember egy ilyen ösztön szerű cselekvésen mint a sex nem fog tudni változtatni.

2015. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
Sex machine :D
2015. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!