Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket ez nem zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket ez nem zavarna? Eldurvult a pasim, vagy normális?

Figyelt kérdés
4 órahosszakat szoktunk szexelni rendszeresen, közben össze-vissza forgat, egyszer elől, aztán hátul, aztán megint elől...nagyon gyorsan és durván csinálja. Közben a szemei felakadnak, kitágulnak teljesen és bevörösödnek,a szája is vörös lesz. Olyan, mint egy gép, és közben észre sem veszi, ha megharap, vagy belever valahova, vagy ha jobban megszorít, mint kellene, így általában össze vagyok verve és fáj mindenem, menni sem birok sokszor. Ez normális?

2015. nov. 6. 17:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Valami gyökér kitöröltette a kommentemet, ezért mégegyszer leírom: Akkorát röhögtem a kérdésen és némely válaszokon hogy az nem igaz :D
2015. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Van néhány kérdésem az általad leírtakkal és a kommentekkel kapcsolatban.


Először is: Ha neked fáj valami, nem élvezed és félsz, akkor valószínűleg baj van. Nem hiába jelzi a tested és az érzéseid, hogy valami nem jó.


Másodszor: Hogyan viselkedik az ágyon kívül? Ott is erőszakos és nem figyel rád? Mert ha igen, akkor nincs kibúvó, veszélyben vagy.


Harmadszor: Amit megtanultam a pasikról az az, hogy az utalgatás nem használ. De tényleg nem, hisz néma gyereknek anyja se.... főleg, ha még félre is beszél. Legaláb egyszer érdemes kibróbálni kimondani: Drágám, nem szeretem, amikor így csinálod az ágyban mert sérüléseket okoz és fáj! Ha még ezutám sem fontolja meg a fáltoztatásokat, akkor szintén veszélyben vagy. Bármikor okozhat komolyabb sérüléseket, akár maradandóakat is.


Többen írták, hogy hagyd el. Én csak azt kérem, ezt a három pontot fontold meg. Nem kívánom, de ha bebizonyosodik sokak elmélete, hogy bántalmaz téged és ki szeretnél szálni, ne feledd, kérhetsz segítséget (privátban megkeresésre mutathatok szervezeteket, vagy akár keresőbe beírva is sokra rábukkanhatsz).

2015. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!