Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom spermája nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom spermája nagyon keserű a dohányzástól. Hogyan szóljak neki erről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem orálisan kielégíteni a barátomat, de iszonyatosan keserű az íze a spermájának. Nem ízlelgetem, nem tartom a számban, de ahogy lenyelem, a nyelvgyökömön, a torkomon érzem ezt a nagyon keserű ízt, amit valószínűsítem a napi egy doboz cigaretta okoz.

Nem lenne furcsa,ha mostantól nem nyelném le? Csak úgy semmi szó nélkül? Nyilván tudja, hogy mi okozza ezt, de emiatt úgy sem fog leszokni.

20L


2015. nov. 23. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd lenyelni és amúgy meg szeretnéd, hogy leszokjon, mert addig nemigen fog változni az íze, szerintem nyugodtan kritériumot adhatsz neki ezzel kapcsolatban.
2015. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én ha lenyelem valaki spermáját, akkor azért vagyunk abban a viszonyban, hogy lehessen ilyen dolgokról kommunikálni. Én a helyedben megmondanám neki, hogy "figyelj drágám, ezentúl nem szeretném lenyelni, felajánlom a testem egyéb pontjait cserébe, oda élvezhetsz, de a számba kérlek ne. azért döntöttem így, mert nagyon keserű ízű, gondolom, hogy a dohányzás miatt. nyilván nem azt kérem, hogy szokj le, csak jelzem, hogy ez így számomra nem jó, így nem fogom ezentúl csinálni."
2015. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki dohányzó pasit választott akkor annak keserű az ami másnak édes-)
2015. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asszem rókáznom kell.
2015. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az enyémre azt mondták anno, hogy nem rossz ízű, de nem is bagóztam. Már 20 éves korom óta nem volt alkalmam használni azt a testrészemet (legalábbis valakivel együtt). :( 24 évesen teljesen ráálltam az egészséges életmódra. Tesztként muszáj volt megkóstolni, kíváncsi voltam mit változtatnak az ételek, mert ugye nem volt aki bármi infót mondjon róla. Sokat változott azóta jó irányban! Volt édes is sós is, kesernyés. Ma úgy mondanám semmi íze nincs (talán nagyon enyhén sós) és semmilyen kellemetlen (esetleg "maró") utóhatása sincs.

Azt, hogy hogyan szólj neki szerintem szépen pontosan megfogalmaztad a kérdésed alatt. Úgy mond el ahogy ott leírtad! Az első tanácsom az, hogy természetesen le kell szokni a cigiről, aminek a leghatásosabb módja ha naplót vezetve szép fokozatosan egyre kevesebbet szívva , abba lehet hagyni. (az az egyik legbrutálisabban rossz ízt és egyéb kellemetlenségeket okozó dolog. Az alkohollal egy szinten vannak. Ezek ugyanúgy befoyásolják a női nedvek ízét is. Had ne mondjam egyszer régen volt szerencsétlenségem oyan lányhoz aki bagózott napi két dobozzal és minden nap borozgatott. Szó szerint ki kellett mennem mert ökrendezni kezdtem).

A másik dolog, mennyi folyadékot iszik a kedvesed? Mert naponta minimum 4-5 litert kellene inni ahhoz, hogy az ízen változtasson. A vízzel, így a vesék és a szervezet átmosásával teljesen közömbösíteni tudja a sperma ízét.

Nekem volt, hogy a mostani nyáron lecsúszott 7,5 liter foyadék simán. Télen is megvan a 4,5-5 liter. Nem úgy kell inni, hogy iszok 3-4 decit egyszerre aztán már nem bírok órákig, hanem kb 5 percenként 1-2 korty azt csá. A nap végére simán megvan 4-5 littyó.

Az ananászt már mindenki ismeri miyen hatást fejt ki, így arról nincs mit mondani. Azt én ritkábban eszek mert elég drága erre felé.

Van még pár úgymond különlegesség (ennivaló) amivel, nagy mértékben lehet befoyásolni az ízeket, de az maradjon az én titkom ;)

Ha a cigi nem marad el és nincs meg a megfelelő foyadék bevitel, meg a normál sav-bázis egyensúly, hiába minden, az ízek maradnak a régiben!

30/F

2015. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek szopsz le olyan pasit, akivel nem vagy olyan viszonyban, hogy megmondhasd ha valami nem tetszik?
2015. nov. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!