Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye nem kiábrándító? 22L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem kiábrándító? 22L

Figyelt kérdés

Mindig attól tartok, hogy ha együttlétre kerül majd sor és én előveszem a "mocskosabb" énem, nem úgy néz majd rám utána. Tehát ha nem feltétlen romantikus szerelmeskedés sikeredik (és itt nem is feltétlen az első alkalomra gondolok, hanem a későbbiekre), hanem mocskosabb szexre (d#gás, perverzebb dolgok, mocskos beszéd), nem fog máshogy nézni rám?


Jó, sok pasi szereti ezeket a dolgokat, ahogy sok nő is, de bennem az van, hogy nem mint barátnőre néz majd, hanem remek dugópajtira. Komoly kapcsolatot szeretnék, s félek, jó is meg nem is, ha élénk lesz a fantáziám. Jó, mert valószínű bejön neki, de rossz, mert egy barátnő legyen visszafogott?


Nem kell semmi durváta gondolni, átlagos dolgok, de fantáziadúsak.


Nem üt vissza az ilyesmi? Nem fogok prédának tűnni? Nem fog komolytalanabbul nézni rám? Komoly kapcsolatot szeretnék, nem csak szuper együttléteket.


2015. nov. 19. 20:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kell semmi extrára gondolni. Csak nem feltétlen vagyok a minden alkalommal a romantikus szeretkezés híve. Szeretek szenvedélyes is lenni.
2015. nov. 19. 20:41
 12/16 anonim ***** válasza:

most hogy már leírtad, én szívesen megismerkedem veled és nem kell visszafogni magad :)

27F

2015. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ezzel nem vagy egyedül, sok lány és köztük én is így gondolkodik mint te. Énis szeretek, szeretnék szenvedélyesebb, vadabb lenni, főleg ha már nagyon kivagyok éhezve. Ez mellett pedig attól tartok, hogy mi van ha az esetleges párom másképp fog tekinteni rám. Nem mint egy barátnőre, akibe szerelmes, hanem mint egy dugópajtira, egy kis ribire, akivel csak szexelni jó.

De én úgy gondolom, hogy egy nőnek két oldalát kell nagyon szilárdan éreztetnie egy férfivel, ha azt akarja, hogy az illető komolyan vegye őt, és komoly szándékai legyenek felé. Egyrészt a női énjét, hogyha elmegy vele bárhová, hölgyként tekinthessen rá, otthon kettesben pedig a kissé ribisebb énjét, de szépen fogalmazva: azt az énjét, aki kielégíti őt szexuálisan.

Ne felejtsd el, hogy egy egészséges párkapcsolatban hosszútávon a szex legalább olyan fontos mint az érzelmek, a szerelem, ha ezt két ember tökéletesen tudja egyensúlyozni, akkor ott nincs gond. Ezért kell olyan partnert keresni, találni, akinek az igényei megegyeznek a tieddel, különben idő kérdése, és meg hal a kapcsolat.

21L

2015. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hát nálam análon és bdsm-en kivül minden lehet pl. D 24/f
2015. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#13 Köszönöm szépen! :)
2015. nov. 19. 21:26
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha Önmagadat adod, nagyon nem nyúlhatsz mellé... Úgy is csak szenvednél ha visszafognád magad, a vágyaid...


Előbb utóbb lesz valaki aki pont ezt szereti majd benned... lehet h nem az első komolynak induló partnered lesz az, lehet h nem is a második vagy harmadik.. majd a következő... nem szabad ezen agyalni, mert akkor sosem élvezed majd igazán :)

2015. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!