Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye nem kiábrándító? 22L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem kiábrándító? 22L

Figyelt kérdés

Mindig attól tartok, hogy ha együttlétre kerül majd sor és én előveszem a "mocskosabb" énem, nem úgy néz majd rám utána. Tehát ha nem feltétlen romantikus szerelmeskedés sikeredik (és itt nem is feltétlen az első alkalomra gondolok, hanem a későbbiekre), hanem mocskosabb szexre (d#gás, perverzebb dolgok, mocskos beszéd), nem fog máshogy nézni rám?


Jó, sok pasi szereti ezeket a dolgokat, ahogy sok nő is, de bennem az van, hogy nem mint barátnőre néz majd, hanem remek dugópajtira. Komoly kapcsolatot szeretnék, s félek, jó is meg nem is, ha élénk lesz a fantáziám. Jó, mert valószínű bejön neki, de rossz, mert egy barátnő legyen visszafogott?


Nem kell semmi durváta gondolni, átlagos dolgok, de fantáziadúsak.


Nem üt vissza az ilyesmi? Nem fogok prédának tűnni? Nem fog komolytalanabbul nézni rám? Komoly kapcsolatot szeretnék, nem csak szuper együttléteket.


2015. nov. 19. 20:07
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
62%
Elbánt veled a társadalom, mi kisasszony?
2015. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak ismerkedtek, akkor ne támadd le egyből ezzel. Ha már kezd komolyabbra fordulni, akkor feltételezem amúgy is szóba kerül a téma. Beszéljétek meg, hogy ki mit hogyan szeret, ki mit vállal, stb. nem hiszem, hogy ezek miatt nem tudna rád barátnőként tekinteni. Egyébként én is eléggé visszafogott vagyok általában, pl. soha nem megyek bele alkalmi kapcsolatba, nem nagyon beszélgetek szexről haverokkal, de amikor van barátnőm simán benne vagyok olyan dolgokban, amiket senki nem nézne ki belőlem.
2015. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Úrnője a társaságban, qrva az ágyban

Ehhez tartsd magad

2015. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog a vadulás, mocskosság a szexben. Az a jó, ha buja a nő.
2015. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Na egyszer én is belefutottam egy ilyen lányba, mint te.


Először szendének tűnt, de aztán, ha egyszer belelendült..

Hát olyan perverz fantáziát még életemben nem pipáltam:DDD

Őszintén szólva meglepődtem rajta, de nem tántorított el, hiszen ha neki ez okozott örömöt, akkor kihívás elfogadva!

Jó volt látni, hogy teljesülnek mocskosabb vágyai: )


21/F

2015. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
magyarázatodba bele is szőtted a választ! hidd el nagyon sok olyan pasi van aki komoly kapcsolatban is az ilyen tipusú lányokat szereti! óh mennyien vágynak ilyen tipusra, és itt tényleg nem a dugópajtikra gondolok!
2015. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 cdx ***** válasza:
100%

Csináld azt, ami jól esik, ha nem tetszik a partnerednek akkor így járt, majd találsz helyette olyat, akinek így leszek tökéletes.

Nekem bejönnek a kicsit perverzebb nők :)

2015. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

csak a magam nevében tudok nyilatkozni.


DE! :D


nálam ez fordítva működik most már.


akivel nem kielégítő a szex, azzal nem tudok elképzelni hosszabb kapcsolatot. ez igen is sarkalatos pont :D.

utálom például a lusta lányokat.


a legjobb barátnő szende szűz a tömegben, de egy rib**c az ágyban :D

nálam ez + pont lenne.

2015. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha már az első szex nem olyan ahogy elvárom, nincs folytatás komoly kapcsolatban, mert megcsalni nemtudnék senkit viszont a jó szex alap része a komoly kapcsolatnak is.


Mik azok a perverzebb dolgok? Ha nem publikus jöhet magánban is.

2015. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2015. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!