Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok, titeket ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul ha barátnőmmel bulizni megyünk és a barátnője is ott van, hogy smárolnak. Van amikor csak szájrapuszi van de néha eléggé belemerülnek. Volt olyan este amikor kb többet smárolt vele mint velem. Finoman mondtam már neki hogy egy kicsit visszafoghatnák magukat mert zavar, de olyan mintha barátnőm nem értené hogy mi a bajom ezzel az egésszel. Ilyenkor megkérdezem tőle hogy mit szólna hogyha én smárolnék a legjobb haverommal előtte. Erre azt szokta mondani hogy az nem ugyanaz, meg hogy úgyse smárolnék vele(ez igaz). Tisztába vagyok vele hogy barátnőm szeret engem, csak kicsit zavar ez a dolog. Ti hogyan álltok ehhez hozzá?

Fiúk, lányok véleménye is érdekel.


2015. nov. 17. 22:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

engem csak annyira, hogy vége lenne a kapcsolatnak


22F

2015. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
páros lábbal rúgtam volna ki már az első után
2015. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Gondolom, a barátnőd higgadtan, sztoikus nyugalommal fogadná, ha egyszer közölnéd vele, hogy egy jó testű srác leszopott, és jobban csinálta, mint ő. :-))


(Meg ugye fel sem merülne benne, hogy ez megcsalásnak minősül, ha egyszer közben őt szereted.)

2015. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna! :)

33F

2015. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!