Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok, titeket ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul ha barátnőmmel bulizni megyünk és a barátnője is ott van, hogy smárolnak. Van amikor csak szájrapuszi van de néha eléggé belemerülnek. Volt olyan este amikor kb többet smárolt vele mint velem. Finoman mondtam már neki hogy egy kicsit visszafoghatnák magukat mert zavar, de olyan mintha barátnőm nem értené hogy mi a bajom ezzel az egésszel. Ilyenkor megkérdezem tőle hogy mit szólna hogyha én smárolnék a legjobb haverommal előtte. Erre azt szokta mondani hogy az nem ugyanaz, meg hogy úgyse smárolnék vele(ez igaz). Tisztába vagyok vele hogy barátnőm szeret engem, csak kicsit zavar ez a dolog. Ti hogyan álltok ehhez hozzá?

Fiúk, lányok véleménye is érdekel.


2015. nov. 17. 22:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám hogy féltékeny vagyok emiatt, mert nyilván nem, de azért kicsit zavaró. A 3as gondolatát meg azért vetem el mert nem nagyon csípem csajom barátnőjét. :D
2015. nov. 17. 22:58
 12/24 anonim ***** válasza:
hármas, hármas, hármas, hármas !!!
2015. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
szerintem ez önzőség a lány részéről!!!Mi volna ha pasi volna biszex,a lány is úgy fogadná mint a pasi? Mivel másabb 1 biszex csaj mint 1 biszex pasi,mert a pasikat jobban izgatják a csajok mint fordítva,és ezért a közvélemény elitéli? Másrészt konkrétan szeretőt tart, az hogy ez pasi vagy lány biszex részéről oly mind 1 hisz mind 2 ő vonza.
2015. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
én konkrétan a helyedben otthagynám a buliban a picsbe,és hazamennék. Ha veled ment oda veled foglalkozzon.Másrészt azért van lánnyal mert arra nem vagy féltékeny annyira vagy is a jóhiszeműségedre játszik. Honan tudod ha ennyire csokolóznak,nem e le is feküdtek már 1 mással?
2015. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha egy-két csók elcsattanna úgy hogy tudok róla az nem zavarna(csak ha lánnyal csinálja), de ha már szinte második kapcsolatnak tekinti akkor igen. Meg az is hogy nem tartja tiszteletben a kérésemet.
2015. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor megkérdezem tőle hogy mit szólna hogyha én smárolnék a legjobb haverommal előtte. Erre azt szokta mondani hogy az nem ugyanaz, meg hogy úgyse smárolnék vele(ez igaz)."


Akkor csókolózz te is egy lánnyal, és ha a barátnődnek esetleg nem tetszik, mondd meg neki, hogy semmi jelentősége, őt szereted.


(Amúgy én tuti már csak azért sem tudnám ilyenkor egy jó darabig megcsókolni a páromat, mert zavarna már maga a tudat, hogy - fogalmazzunk úgy - nyálcserét bonyolított valaki mással. Nem sok dologra vagyok finnyás, de mondjuk más összenyálazott poharából sem akarnék inni.)

2015. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Fagzal válasza:
Nem hiszek a hetero lányokban. Az a gáz, ha nem smárol.
2015. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az én egyik exem ugyanezt csinálta. Csak ő nem mindig ugyanazzal a barátnőjével. Neki 3 is volt. Engem sem zavart az elején, csak egy idő után már az zavart, ha becsiccsentettek és elkezdtek csókolózni meg tapizni egymást, akkor egy rakás pasi gyűlj köréjük akik csorgatták rájuk a nyálukat.

Akkor parancsoltam neki megállást, mikor egyik este kicsit jobban rámászott az egyik barátnőjére és már csak melltartó volt rajtuk felül. Akkor eléggé be is voltak rúgva, nekem pedig épp el kellett vinnem valakit haza, mire visszaértem az egészet valaki videóra vette. Mondanom sem kell, hogy milyen gyorsan terjedt el a környéken ez a kapós kis film. Utána nem sokkal be is fejeztem vele a kapcsolatot.

Ja és hármast nem akartak sosem, mert a három csajból kettőnek pasija volt a harmadik meg lezbi volt.

2015. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Két beteg. Pont illetek egymáshoz!
2015. nov. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#18 igen az engem is zavart hogy ilyenkor a palik a barátnőm látványán élvezkednek és még bíztatják őket.

#19 már megbocsáss, de miért is vagyok beteg?

2015. nov. 18. 07:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!