Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok, titeket ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul ha barátnőmmel bulizni megyünk és a barátnője is ott van, hogy smárolnak. Van amikor csak szájrapuszi van de néha eléggé belemerülnek. Volt olyan este amikor kb többet smárolt vele mint velem. Finoman mondtam már neki hogy egy kicsit visszafoghatnák magukat mert zavar, de olyan mintha barátnőm nem értené hogy mi a bajom ezzel az egésszel. Ilyenkor megkérdezem tőle hogy mit szólna hogyha én smárolnék a legjobb haverommal előtte. Erre azt szokta mondani hogy az nem ugyanaz, meg hogy úgyse smárolnék vele(ez igaz). Tisztába vagyok vele hogy barátnőm szeret engem, csak kicsit zavar ez a dolog. Ti hogyan álltok ehhez hozzá?

Fiúk, lányok véleménye is érdekel.


2015. nov. 17. 22:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
:D elvezd a latvanyt - vagy szervezzetek harmast. Vagy is-is.
2015. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Az utak királya ***** válasza:
húzzál hasznot belőle kérd meg hogy csináljátok 3-asba amúgy meg ne légy féltékeny hisz lánnyal csinálja addig jó míg nem fiúval!
2015. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam ilyennel, de azért kevésbé zavarna, mintha és sráccal csinálná.:)
2015. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ez most egy válaszkérdés az én kérdésemre? :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..

2015. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 RRR ***** válasza:
azonnal felvetném a 3-ast
2015. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igen, amiért ilyen kecseg, minimum az, hogy hármasban toljátok a kekszet. :)
2015. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

Hát én ilyen barátnő barátnője vagyok. :D Szeretünk csókolózni :D A barátját nem zavarja, szerinte ez nem számít megcsalásnak, meg hát eléggé izgatónak is tartja. :)

Ha téged zavar, akkor azért próbáld meg megértetni vele az érzéseidet. Ha szeret, akkor változtatni fog.:)

18L

2015. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#7: megkérdezhetem, konkrétan mit szerettek benne?
2015. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A csókolózásban? Hát én úgy érzem, hogy tudom mit szeretek kapni lányként, így ezt jobban meg tudom adni egy másik lánynak és fordítva.

#7 voltam

2015. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

No igen, mondták már páran, hogy teljesen máshogy csókol egy lány, mint egy fiú.

A te esetedben van valami szexuális tartalma is ennek?

2015. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!