Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket ez zavarna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Az az igazság régen elég kövér voltam, viszont elhatároztam, és sikerült lefogynom. Kevesebb mint fele akkora vagyok súlyban mint voltam, sokkal jobban is nézek ki. Edzéssel feljött izom is szerencsére, de félek hogyha eljutok odáig a barátnőmmel(már ha valaha is eljutok odági..) akkor rondának fog tartani mert a felsőtestemen a bőr eléggé laza, lényegében lóg egy kicsit.
2015. okt. 19. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Oszkep a lenyeg
2015. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az nem jó. egy megoldás van. de lehet nem fog tetszeni.

akaszd fel magad.

csak viccelek :'D

na. menj el gyúrni. ha feljön rád még több izom főleg hasra akkor alig lesz látható, hogy lóg a bőr. de csak akkor fog ez sikerülni ha szurod is magad. látványosabb nagyobb izomtömeg.

2015. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám volt, 40 kg ment le. Nagyon gátlásos voltam emiatt, nem akartam a pólómat se levenni amikor a barátnőmmel együtt voltam, de végül erőt vettem magamon. Mikor kérdeztem erről azt mondta, hogy ez neki annyira nem számít, mert csalódott már emberekben és ezért a belsőre nagyobb hangsúlyt fektet.

Szerintem jobb ha ezen minél hamarabb túlesel, te is hamarabb megnyugszol.

27F

2015. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont volt ilyen barátom és nem gond.
2015. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"mert csalódott már emberekben és ezért a belsőre nagyobb hangsúlyt fektet."


Ez mekkora kamu duma.

2015. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Legrosszabb esetben bevállalom az alakkorrekciós műtétet, sokat nem veszthetek vele.


Amúgy 2-es, egyrészt nem bír el a csillár. xd Másrészt MR. Olimpiáig kéne felszúrnom magam kb.

2015. okt. 20. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el gyurni:) hidd el sokat fog segiteni es a laza bor is el fog tunni:)
2015. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyúrok, sőt izmos is vagyok mára... csak a bőr ettőlmég olyan és rohadtul zavar.
2015. okt. 26. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!