Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan "kezeljem" barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Schamuelson kérdése:

Hogyan "kezeljem" barátnőmet, akinek még sosem volt orgazmusa?

Figyelt kérdés

A lány 23 éves, érettségi előtt nagy szigorúan fogták otthon, az iskolán kívül csak olyannal foglalkozhatott, ami a továbbtanulásában előnyt jelentett, így a fiúzás teljesen kimaradt neki. Az egyetemen aztán átesett a ló túloldalára, mintha be akart volna pótolni valami általa vélt elmaradást. Rossz partnereket fogott ki, drogokkal élt. Az utóbbi időben már kikerült abból a körből. Úgy 1-2 hónapja ismerkedtünk össze, mikor hozzánk került gyakornoknak, ez a munka számára egyfajta visszailleszkedési terápia a normális élethez. Szóval a kezdeti beszélgetések nagyon közel hoztak egymáshoz minket. Sok apróbb-nagyobb titkunkat megosztottuk a másikkal. Intimitásban a bújásig, csókolózásig jutottunk. Egy ilyen ölelkezés alkalmával mondta, hogy még soha, semmilyen formában nem tapasztalta meg az orgazmust.

Nem ő lenne az első szexuális partnernőm, de a korábbiak nem hoztak magukkal ilyen "problémát" a kapcsolatba, így ezen a téren tapasztalatlan vagyok. Mit tanácsoltok, mit csináljak másképpen vele, mint egy kialakult orgazmuskészséggel rendelkező nő esetében?

29F



2015. nov. 13. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ba szd meg keményen.
2015. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%

Nem ismered a viccet?

- Mikor van egy nőnek orgazmusa?

- Kit érdekel!

2015. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nő még nem volt, aki egy igazi yoni masszázstól ne ment volna el ;-)

De egyébként van egy könyv is a yoni masszázsról és sokkal több tanács van benne a nőknek, mint a férfiaknak a gátlások felszabadításáról, az ellazulásról, stb. Simán minden nőnek kötelezővé tenném.

Ha nem ismered a technikát esetleg próbáljátok közösen végigrágni rajta magatok. Egyrészt még közelebbi intim viszont fog hozni, másrészt meg még nagyobb segítség neki, ha együtt tanuljátok meg.

2015. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Linó03 ***** válasza:

Én a saját példámat tudom elmondani, és a hozzá tartozó véleményem, remélem segíteni fog valamit.

Én nem rendelkezem ilyen múlttal, és orgazmusom is volt már. Az én esetemben az áll fenn, hogy nagyon nehezen tudok a párom kényeztetésétől elmenni (és nem azért, mert nem jól csinálja). Azt hiszem számomra hirtelen értünk el az intim részekig, nekem ez kicsit idegen terület volt, nem volt időm fokozatosan megszokni, feszélyezve éreztem magam, és így élvezni sem tudtam a dolgokat. Testileg hiába kívántam, hogy hozzámérjen Ott és kényeztetni kezdjen, érzésben hirtelen mindig elzárkóztam tőle, gátlás született bennem. Aztán erre eszembe jutott, hogy így már megint nem fogom élvezni, erre el Akartam lazulni és élvezni, ami ugye így direktbe nem megy, és innentől kezdve ördögi kör. Nekem az segít, ha a párom nem sürgeti a vetkőzést, nem nyúl rögtön intim területre (tudom, hogy neki alapból szabadna, csak számomra még nem természetes, kell a rávezetés), és nem az orgazmus felé akar rögtön vinni, csak úgy simán kényeztet.

2015. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es: Amint a "vallatásnál" kiderült, a lánynak volt része ilyenben, és abszolút nem élvezte. (Más nőnél tapasztaltam, hogy ez bejön.)

2-es: Nem ismertem. Kicsit durva poén, de értem. :)

3-as: Használhatónak tűnik az ötlet, adott helyzetben kipróbálom, bár a "szakirodalom" közös tanulmányozását félve vetném fel.

4-es: Igen, ez szintén jó taktikának tűnik, hogy nem az aktusra nyomulni minden áron. Szerencsére a testi közelségemtől nem idegenkedik, meg eléggé a bizalmába fogadott amúgy is.

2015. nov. 13. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Márpedig az #1-es válaszába szorult a legtöbb ráció. Ku r vára túl van lihegve ez a női orgazmus baromság, és olyan balladai homályt von köré a sok idióta női magazin, meg oldal, hogy a nők 99%-a eleve úgy kezdi el a szexuális életét, hogy görcsöl rajta, hogy mi lesz ha nem lesz orgazmusa, mert mindenhol azt olvassa, hogy az milyen nehéz, mekkora teljesítmény, nem baj ha nincs, stb.


Az én párom még csak nem is maszturbált soha mielőtt összekerültünk, a második alkalommal már el tudott élvezni, és azóta nem ritka, hogy egy aktus alkalmával 3-4 alkalommal is elélvez, sokszor még vége sincs az egyiknek, de már jön a következő. Nyilván ez alkati kérdés is, de én még olyat nem hallottam, hogy egy tisztességes nyalástól/k ú rástól ne élvezett volna el egy nő ha tényleg kívánja.

2015. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!