Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy ha egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha egy szűz lány sokat masztizik úgy, hogy a csiklóját izgatja akkor később nem lesz hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
Ettől félek, mert mostanában sokszor masztizom.
2015. okt. 27. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok lány, de szerintem ez hülyeség.
2015. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. Baromi sokat masztiztam szűzen is, mégis van hüvelyi orgazmusom pasival.
2015. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a maszti nem csak abból áll, hogy a csiklódat hevesen izgatva érsz el gyors orgazmust akkor nem lesz gond.

Néha játssz bent is. Csak óvatosan kell, de egy ujj néha bent is játszhat finoman. Színesíti is és szokod is az érzést. És megtalálod benne ami jól esik.

2015. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. És az se igaz, hogyha nem masztizik nehezebben lesz orgazmusa, utóbbit tapasztalatból is tudom.
2015. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11-12 éves koromtól fogva igen sűrűn maszturbáltam és volt már hüvelyi orgazmusom, nem is egy! Szóval nem igaz!:)
2015. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!