Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról a lányról, aki a következőt mondja az első randevún?

Figyelt kérdés
Valahogy én nem szeretnék második alkalommal találkozni vele, mivel a következőket mondta: ha egy barátom megkér, hogy orálisan elégítsem ki, abba nincsen semmi, mert nem szeretetből teszem, csak tudom, hogy neki jól esik. Akit alig ismerek azzal is megtenném, hiszen semmit nem jelent számomra az egész. Olyan, mintha megsimogatnám a kezét, egy másik testrészét. Kapcsolatban eddig minden barátomat félig megcsaltam (orális kielégítés oda-vissza). Utána bántott a dolog, de már nem bírtam elviselni az akkori barátomat. Öt férfiból össze tudnék gyúrni egy normálisat. Engem megfojt a hosszú ideig tartó bezártság, valakivel együtt.
2015. nov. 11. 12:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Kell ez a csaj. Én szívesen járnék vele. :D :D :D Ki nem sz.*rja le hogy kivel ke.*fél, amíg velem is. Oviban is megosztottam a játékaimat mással. :P
2015. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Add meg az elérhetőségét :P
2015. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Azért ez elég undorító. :D Én biztos nem keresném a büdös életbe többet. :D Hacsak nem szexre kell csak.
2015. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet mondana 1 lány nem sokat gondolkoznék rajta,vagy is világosan kimondta hogy csak szex,mert sokáig úgy se áll meg senki mellett.Élnék a lehetőséggel jó sokszor megsz*ptatnám,és megszeretgetném,majd lecsapva a nagy labdát meg is du*nám a száját.
2015. nov. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!