Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról a lányról, aki a következőt mondja az első randevún?

Figyelt kérdés
Valahogy én nem szeretnék második alkalommal találkozni vele, mivel a következőket mondta: ha egy barátom megkér, hogy orálisan elégítsem ki, abba nincsen semmi, mert nem szeretetből teszem, csak tudom, hogy neki jól esik. Akit alig ismerek azzal is megtenném, hiszen semmit nem jelent számomra az egész. Olyan, mintha megsimogatnám a kezét, egy másik testrészét. Kapcsolatban eddig minden barátomat félig megcsaltam (orális kielégítés oda-vissza). Utána bántott a dolog, de már nem bírtam elviselni az akkori barátomat. Öt férfiból össze tudnék gyúrni egy normálisat. Engem megfojt a hosszú ideig tartó bezártság, valakivel együtt.
2015. nov. 11. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ajaj! :)
2015. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Remélném, hogy inkább friendzone-ba rak. Komolyat semmiképp nem terveznék vele.

Akit le lehet cumiztatni ilyen könnyen azon a bugyi sem marad rajta vagy akkor ahhoz valami mérhetetlenül elferdült morális nézet kell, hogy társuljon.

2015. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
92%

Megpróbálnék összebarátkozni vele.


Pál apostol :)

2015. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tök korrekt, hogy ezt már az első randin letisztázza. Én megköszönném, hogy ilyen egyenes volt, aztán további boldog életet kívánnék neki és továbbállnék keresni egy hozzám illő lányt.
2015. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nincs új a nap alatt és, hogy ma már semmin sem szabad meglepődni, de nem tudok elképzelni olyan nőt aki ilyeneket mond első randin! az ilyen tuti, hogy mentálisan beteg és nyilván csak prosti lehet, mert egészséges ember nem gondolkodik így! persze azért lefeküdnék vele, gondolom nem kell érte sokat nyüstölni és biztosan minden sza*rt megenged!
2015. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem lelkileg nincs vele minden rendben. 16 évesen 36 éves barátja volt. Kereste a menedéket, mert a szülei elváltak, az anyja magára hagyta. Utána próbált menekülni mindenfelé.
2015. nov. 11. 12:29
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
tipikusan az a csaj akit mindenki kihasznál ő pedig hagyja magát, mert kötődni akar és azt hiszi, hogy ha szexuálisan a férfiak kedvéért megtesz mindent akkor majd szeretni fogják! 25 évesen pedig egy roncs lesz!
2015. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után nem kérted meg hogy orálisan elégítsen ki, akkor nálad valami nem stimmel.
2015. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi sérült ember ő, aki a szexualitásba menekülvén remél egyfajta kárpótlást, sikerélményt. Az ilyen embernek szakemberre vanszüksége. Nem normális szegény.
2015. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem kell ez a csaj. Írj
2015. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!