Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról a lányról, aki a következőt mondja az első randevún?

Figyelt kérdés
Valahogy én nem szeretnék második alkalommal találkozni vele, mivel a következőket mondta: ha egy barátom megkér, hogy orálisan elégítsem ki, abba nincsen semmi, mert nem szeretetből teszem, csak tudom, hogy neki jól esik. Akit alig ismerek azzal is megtenném, hiszen semmit nem jelent számomra az egész. Olyan, mintha megsimogatnám a kezét, egy másik testrészét. Kapcsolatban eddig minden barátomat félig megcsaltam (orális kielégítés oda-vissza). Utána bántott a dolog, de már nem bírtam elviselni az akkori barátomat. Öt férfiból össze tudnék gyúrni egy normálisat. Engem megfojt a hosszú ideig tartó bezártság, valakivel együtt.
2015. nov. 11. 12:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Durva...
2015. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem enyhén sugallta, hogy le akar téged pippantani. Ezt azért kellene engedni neki. Ha meg ilyen a hozzáállása akkor legalább tudod mire kell számítani. Én összejönnék vele (nem komoly kapcsolatra), jó kis szexkapcsolat és barátság extrákkal jöhet ki ebből. Plusz kiélhetsz 1-2 perverz fantáziát vele amit igazi barátnővel nem igazán lehet, de ő meg lehet nagyon is benne lenne (hármas, gruppen, stb)
2015. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
szívesen engedném hogy lecumizzon szóval megismerném. korrekt hogy bevallja, nem barátnőnek való típus ezek után nyilván de szopni biztos kicseszett jól tud
2015. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen lánnyal én is szívesen megismerkednék!
2015. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
De nem komoly kapcsolatra.
2015. nov. 11. 13:03
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is elküldheted az elérhetőségét :) m
2015. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Remélem azért strici nem lettél :)

Segítség kell neki, nem kolbász.

2015. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Így igaz. Nem is találkoztam vele utána, elfelejtettem.
2015. nov. 11. 13:31
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
akkor légyszi dobd át az elérhetőségét privátban
2015. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Az elérhetőségét add már meg légyszi:D
2015. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!