Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit gondolnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok ha a lány kezdeményezné a csókot és simogatna benneteket az első randin? Tegyük fel, hogy kölcsönös a vonzódás.

Figyelt kérdés
Tetszene, vagy ribinek tartanátok emiatt? Több nem lenne, csak simi tapi :)
2013. aug. 6. 15:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
azt, hogy f_szhiányos
2013. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
ja ahogy első mondja. viszonoznám a ,,kedvességet``
2013. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

gyűlölöm az ilyen kérdéseket, de a válaszok még jobban felháborítanak...

21L

2013. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy 2 éve nem érintett férfikéz és igen, hiányzik de nem akarom elkapkodni nehogy nimfomán kis ribinek tartson.. :)
2013. aug. 6. 15:12
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
csak nem azért mert tudod, hogy igazunk van? :O
2013. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Mi? Kap egy simit a karjára és máris én vagyok a világ k.rvája ? pfff... igen , nagyon igazad van, tényleg -.-

Ha a pasi teszi ugyanezt és a csaj lekoptatja akkor meg prűd kis pitsa. A pasinak szabad kanosnak lenni, mert a férfi az férfi, viszont a nő az legyen úrihölgy és csak a 10. randi után hagyja, hogy benyúljanak a bugyijába, hiába a falra mászik már a szexhiánytól...

De hát igen...a férfi az férfi..az más ;)

2013. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
ohhh, ha van róla annyi előismeretem, hogy nem ribi a csaj, imádnám, beleremegnék :$ :)
2013. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

na látod kérdező, itt a válasz, hogy miért utálom az ilyen kérdéseket.. a válaszok miatt leginkább.


"hogyha nem ribi akkor belemennék" És mégis kit nevezel te ribinek ?

2013. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem érintett férfi kéz? És női?
2013. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre kezdeményeznénk...:D
2013. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!