Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit gondolnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok ha a lány kezdeményezné a csókot és simogatna benneteket az első randin? Tegyük fel, hogy kölcsönös a vonzódás.

Figyelt kérdés
Tetszene, vagy ribinek tartanátok emiatt? Több nem lenne, csak simi tapi :)
2013. aug. 6. 15:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%
olvasd el amit írtam, IQ huszárkám.
2013. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Ahány férfi annyi féle reakció és gondolat :)

Azt hiszem kivárom míg ő lép...

Női kéz sem értintett természetesen. A kérdés pedig nem a szexre vonatkozik, az majd a sokadik randi témája.

2013. aug. 6. 17:01
 23/31 anonim ***** válasza:
Várjon, amíg én kezdeményezek, mert így simán elijesztene.
2013. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%
Milyen félénk és erkölcsös itt minden pasi -.-'
2013. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23%

17:15, az ötszázezredik elutasítás után milyennek kéne lennünk? A társkeresés kb. másból se áll,csak hogy változatos módokon elkülditek a pasast a jó édes anyjába, és ettől baromi jól érzitek magatokat. Mi pedig előbb-utóbb megunjuk ezt a bugyuta rosszindulatú játékot.

Az erkölcsösség meg...semmi akadálya, cicukám, akkor jöjj össze egy agresszív türhő taplóállattal, nektek úgyis az a "domináns alfahím", de aztán egy hangot se halljak, ha a munkahelyről hazajövet két bazinagy maflást lezavar neked, mert szar napja volt...

Erről pedig ennyit. A mínuszt helyből adtam is neked.

2013. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nem kívánom kommentálni. Persze mert papucs és agresszív állat között nincs különbség. Nem tudom ezt honnan szoptad ki, de nem is érdekel. Látszik milyen értelmes vagy.
2013. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem kellett sokáig várnom. Megcsókolt tegnap a második randinkon Arra már minden porcikám kívánta és isteni volt..:)
2013. aug. 7. 06:25
 28/31 anonim ***** válasza:

"Ezt nem kívánom kommentálni. Persze mert papucs és agresszív állat között nincs különbség. Nem tudom ezt honnan szoptad ki, de nem is érdekel. Látszik milyen értelmes vagy."


Helyes, ne is tedd. Hogy honnan "szoptam ki"? Gyakorlatilag tőletek, és az itteni megnyilvánulásaitokból. Ó persze, van a középkategória, a rendes, becsületes, tisztelettudó férfiak, akiket levegőnek néztek, emberszámba sem vesztek, mert nem felel meg az ötszázezer elvárás egyikének-másikának. Őket szoktátok a friendzóne-be száműzni.

Nálad mindenesetre értelmesebb vagyok, az én érvkészletem nem merül ki a lepontozásban meg a bömbizve rohanásban a modikákhoz. Azonkívül a lepontozás nekem is megy, mindjárt be is mutatom.

2015. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Azt hogy csapda, és gyorsan lelépnék.

Nőkben sohase bízz!

2018. jan. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Örülnék neki

de ilyen úgyse lesz mert ugye ez a "férfiak dóga"...

az egyenjogúság ilyenkor nyaralni megy és üdül

Egyetértek azzal is hogy nem szabad bennük megbízni egy kicsit se

csak jól megprücskölni oszt mehet amerre lát.

2018. aug. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!