Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit gondolnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok ha a lány kezdeményezné a csókot és simogatna benneteket az első randin? Tegyük fel, hogy kölcsönös a vonzódás.

Figyelt kérdés
Tetszene, vagy ribinek tartanátok emiatt? Több nem lenne, csak simi tapi :)
2013. aug. 6. 15:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

1. randin?D

Nyilván azt, hogy egy könnyűvérű kis csaj és nem kellene komoly kapcsolatra.

2013. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%

Sajnálom, nem én vagyok olyan rohadt büszke rá, hogy a nememnek van tartása. Érdekes ti mindig annyira hejjegtek, hogy így becsüljünk meg titeket meg úgy, így van bennetek tartás meg úgy.


Amit ezzel az egyenjogúság dumával csináltok az is valami nevetséges. Elvárod, hogy ilyen esetekben egyenjogúként kezeljünk, de amikor nem nyitják ki előtted az ajtót vagy nem keresik meg a gyerekeid felneveléséhez szükséges pénzt akkor fel vagy háborodva, hogy "há de az a férfi dolga lenne". Vannak dolgok amik a férfiakra vonatkoznak, vannak amik a nőkre. A tartás az a nőkre. Ezen nincs mit vitatkozni.

2013. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, én akkor érzem kellemetlenül magam ha első randin nem tőrténik semmi se, csak nézzük egymást.:D
2013. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12+, lehet háborogni, hogy a férfiakban nincs tartás. Igen, ez így igaz. Mi máshogy vívjuk ki azt, hogy becsüljenek minket.
2013. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
sok nő nagyon el van tévedve :$ aláírom. de a férfiak se piskóták. elqrt társadalom :$
2013. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki nagyon, nem tartanám ribinek

De ilyen úgyiscsak a mesében van

2013. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
59%
úristen te mennyire szánalmas vagy ? Jézusom! Egyáltalán nem várom el senkitől, hogy nyissa ki előttem az ajtót, nem vagyok se vak, se mozgássérült, hogy ne tudnám megtenni! Megnézném, hogy egy pasi mikor engedi, hogy a nő csináljon karriert és ő maradjon otthon a gyerekkel! Ha már kiharcolja magának , hogy ő legyen a kereső, akkor hadd várjam már el, hogy tényleg tegye is normálisan! Najo, nem is megyek nagyon bele, teljesen hülye vagy, és NEM kvára nem kell a nőknek tartaniuk magát, ha neked se kell, Bunkó paraszt.
2013. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
35%
Majd mi tiltjuk meg, hogy karriert építs mi? :DD Mivan Indiában vagyunk, hogy 12 évesen kiválasztják a férjedet vagy mi? :D Komolyan úgy beszélsz minth 18 éves korodtól a férjed iránytana.
2013. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
64%

már megint gyengeelméjű vagy-.-' Ki beszélt itt ilyenről ??

Arról beszélek, hogy ha van egy jó melóm és a férjemnek is van egy jó melója, akkor szerinted ki fogja feláldozni a munkáját azért, hogy otthon maradjon a gyerekkel ?-.-

2013. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
(Másrészt nem hiszem el, hogy annyira felülkerekedünk rajtad, hogy nem bírod azt mondani, hogy "nem, akkor is építek karriert". Érdekes rengeteg olyan nőt ismerek aki tudott karriert építeni. Nekik nem tiltották meg vagy mi?) Na mindegy.
2013. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!