Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elég a vonzódás?

Elég a vonzódás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel nem vagyunk barátok,bár egy társasághoz tartozunk,nem állunk közel egymáshoz,nagyon ritkán beszélünk,pedig osztálytársak is vagyunk.Viszont elég régóta van,hogyha sulin kívül vagyunk,akkor kavarunk,és rájöttünk hogy rettentően vonzódunk egymáshoz,de csak testileg,de annyira,hogy többször majdnem lefeküdtünk egymással,csak úgy éreztem talán nem lenne helyes.Viszont mostanában annyira elkezdtünk vágyni egymásra,hogy már azt gondolom talán ez a vonzalom helyettesítené azt,hogy tulajdonképpen érzelmileg nem igazán kötődünk egymáshoz.Én még szűz vagyok,ezért nem tudom eldönteni,hogy a testi vonzalom,ami olyan erős hogy elfedtet minden mást,elég e az első alkalomhoz.Mert attól függetlenül,hogy nem vagyunk annyira jóban,amikor együtt vagyunk nagyon kedves velem,tehát nem azt mondom,hogy nem kedvelem,csak nem vagyunk épp legjobb barátok.Mit gondoltok?Helyes úgy lefeküdni valakivel,hogy csak a testi vonzalomra építesz?Egyébként pedig,ki tudja,lehet hogyha még közelebb kerülnénk egymáshoz testileg,akkor az érzelmi kapcsolatunk is megváltozna.Bár lehet,ennek fordítva kéne lennie.Nem tudom...


L/17



2012. ápr. 23. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha le is fekszel vele, akkor ebből max csak szex kapcsolat lehet... És így elveszíteni a szüzességet... Te tudod.
2012. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem megbánnád mivel fiú és ha nem kötődtök érzelmileg hozzád akkor ha lefeküdtök ő valószínűleg majd hencegni fog ezzel mindenkinek . Neked ciki lesz és kissé megalázó ..

bár nem tom milyen a fiú de én azt tanácsolom neked hogy ne

2012. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél szűz, azt mondanám hajrá. De hidd el, hogy megbánnád, nem most, majd később.
2012. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Többi kommentelőnek igaza van. Nincs értelme így. Valóban meg fogod bánni később. És azt tanácsolom, hogy ne is gyere össze Vele, mert valószínűleg csak kihasználna. Ha nem az első lenne, akkor persze, egy mellékes belefér. De így... Szerintem sem lenne sok értelme.
2012. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem kommentáltad, nem tudni mi lett, de a többiekkel ellentétben szerintem pontosan ő az aki kell neked, hogy megtedd amit meg kell tenni.
2012. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!