Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszex vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. És kezdem észrevenni? hogy hiába vonzódom a fiúkhoz, férfiakhoz egy kicsit... a nőkhüz is. Pontosabban egy barátnőmhöz. NAgyon szép meg minden és ha ránézek mindig elmosolyodok még akkor is ha valami rossz történt. És azonnal eszembe jut milyen szép! Más nőkkel, lányokkal nincs így. Veletek volt ilyen?

2012. ápr. 6. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen, kb vlem is így kezdődött
2012. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor számítasz biszexnek vagy adott esetben homoszexuálisnak, ha érzelmek is kötnek egy adott személyhez.Ezt csak te tudod eldönteni.:) Ha a barátnőd iránt érzel valamit, azt jobb minél előbb tudatni vele.(tudom, hogy ez a legnehezebb, de gyakran, ha nem mondod el, csak ront a helyzeten). Ha csak 'megkívánod' valószínűleg a kíváncsiságodnak köszönhető, ami ebben a korban teljesen normális. Ha meg most nem tudsz dönteni várj 2-3 évet ;)
2012. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy csak nagyon szoros a baratsag, ha neha ugy erzed, hogy jol esne vele csokolozni, vagy tobb, akkor van a baj. Ha csak szimplan szepnek tartod, nem feltetlen vagy biszex.
2012. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Csakúgy, mint az első válaszadó esetében, nálam is így kezdődött. először 14 évesen a legjobb barátnőmmel gabalyodtam össze, akkor persze válltig állítottuk magunkról, hogy heterok vagyunk és csak "egymás iránt érezzük a vonzalmat.. Nos, azóta eltelt 6 év, és bolondulok a nőkért.. Bár, még keresem az "igazit". Annak a reményében persze, hogy létezik, valahol... :-)
2012. jún. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!