Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen 26 évesen a szüzesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen 26 évesen a szüzesség?

Figyelt kérdés
Utálom, állandóan erre gondolok.
2015. okt. 29. 23:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

A te életed, ha jól érzed magad, akkor mit számít mások véleménye? Ha meg nem jó neked, akkor ki tud ezen változtatni? (Biztosan nem a gyik arctalan felhasználói.)


"A humor és az értelmesség (utóbbi alap) fontos, szeresse az állatokat, és az embereket úgy általánosságban. Nem szeretem az olyanokat, akik szerint a nők helye a konyhában van. Normál szintű önbizalom, határozottság, és kedvesség."


Minden nő ezt mondja, aztán meg kiderül, hogy ez mégsem elég.

2015. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Fuh, jó sok választ kaptam.

A szűk puncis dologra: rengeteg privát üzenetet kaptam, pont ilyen kérdésekkel.

Az elvárásokkal kapcsolatban: mások véleménye szerint csinos nő vagyok, a humoromat pedig mindenki imádja (:D). Értelmesnek is tartom magam, bár ezt mindenki mondhatja magáról. Most az nem volt jó pont, hogy a kigyúrt tesztoszteron bikákat nem szeretem? Sajnálom, mert inkább egy pocakos jóarccal jönnék össze, mint egy kigyúrt Janival.

Néhány komment egyenesen taszító, mások reálisak, és vannak a kedvesek. Remélem ez a gyakorin kívül is kb. így oszlik meg, mert így nem tűnik olyan vészesnek.

Az igaz, hogy ezek a legszebb éveim, talán ez zavar a legjobban, de megpróbálom inkább azt, hogyha összejön valami, és komolyabbnak tűnik a dolog, akkor mondom el az illetőnek. Így legalább megismer, mielőtt elrohan :D

Köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 30. 13:12
 33/42 anonim ***** válasza:
76%
28-as: én nem azért írom hogy nem szégyen mert nem voltam még nővel, hanem ez az igazság, és te vagy a nyomi hogy ekkora hülyeségeket beszélsz és nincs igazad, minek kellene annyi idősen elveszteni valakinek, ez nincs korhoz kötve. Kérdező, az előző hozzászólásodat is látva egy nagyon értelmes lánynak is tűnsz, szépen leírtál mindent és jól teszed hogy így gondolkozol. És én is azt mondom hogy egyáltalán nincs veszve semmi, nem szégyen :)
2015. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

#34:

Ez iskolapéldája volt az egyik lúzer benyal a másiknak szituációnak ... Priviben megzaklattad már a kérdezőt, hogy segítsetek egymáson? :-P :-P

2015. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Az előzőre reagálva, ott van leírva hogy voltam már nőkkel, nem azért írom ezt mert lúzer lennék vagy benyalni akarok, mert az sincs szándékomban.
2015. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
28%

#36:

Tudod az a baj, hogy kérdező nagyon hülyén gondolkodik :-P És te még a lovat is adod alá. Ez a gondolkodás és értékrend egy rózsaszín, habos-babos leányálom, amiből több mint egy évtizede ki kellett volna nőnie egy egészséges nőnek. És nem a szüzességével van igazából gond, hanem a hozzáállásával :-P

2015. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ha randiznánk és megtudnám,hogy szűz vagy én biztosan nem szaladnék el.Nem gerjedek a szűz lányokra,nem arról van szó,hogy mindenképpen én szeretném elvenni,de teljesen megérteném az indokaidat és nem is sürgetném,hogy mihamarabb bújjunk ágyba.
2015. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy sok olyan nő is van, akiknek nem számít, hogy kivel hol, csak dugják őket, ők nem gondolkoznak hibásan. Huh, de jó. Nosza.
2015. okt. 30. 16:10
 39/42 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Végletekben gondolkodsz :-P Egy kapcsolat kompromisszumokról szól. Adok és elvárok ... mennyit adok és azért mennyit várhatok el ... és amit kapok az nekem mennyi lemondást ér meg, hogy még megérje megkapnom. Ilyenek a kapcsolatok, csak Te még nem voltál képes ezt megtanulni, mert ehhez át kell esni pár tapasztalaton: jó és rossz kapcsolatokon, szakításon, bánaton, örömön amikkel ez jár. Amíg nem volt részed benne egy naiv kislány vagy és csak elméleteid vannak egy általad nem ismert témáról.


#29, #30, #34, #36 voltam :*

2015. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy a másik félnek nem lehetnek elvárásai. Ha nem tetszik neki valami, korrekt, előfordul. Jön más.

Nem gondolkozunk egyformán, szerintem ez sem baj.

2015. okt. 30. 16:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!