Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen 26 évesen a szüzesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen 26 évesen a szüzesség?

Figyelt kérdés
Utálom, állandóan erre gondolok.
2015. okt. 29. 23:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Így alakult az élet.Előtted van még sok hosszú év. Nincs előírva sehol,hogy mikor kell elveszteni.
2015. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%

Ne vedd el magadtol ezt a jo erzest. Miert tetted ennyire magasra a mercet?! Csak magadnak artasz.

Ha meg allandoan erre gondoslz mi hiaba mondjuk hogy nem ciki, csak tenyleg furcsa... Na szoval ezt fejben kell rendezned.

2015. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Ameddig a magas mérce egy normális, szerető pasi, akkor nem adom lejjebb az igényeimet. De értem, tényleg furcsa..
2015. okt. 29. 23:39
 14/42 anonim ***** válasza:

Definiáld nálad mit jelent a "normális" pasi.Külső szempontjából és belső szempontjából is írd le mik az elvárásaid.Ebből már kapni egy képet arról,hogy mennyire nagyok vagy sem az elvárásaid...

24/F

2015. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Ne tekintsd szégyennek, szerintem nagyon is tisztelendő, hogy van ilyen lány még manapság, most szerintem semmivel se lennél előbbre, ha mindenkivel lefeküdtél volna.. Majd ha úgy érzed, hogy valaki megérdemli, akkor úgyis megteszed. Ne siettesd, jönni fog az :)
2015. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Definiáljam? Elég nehéz, nincs külön típusom. Lehet nagyon vékony is, meg dagi is, mert mindkét típusból láttam már számomra vonzót. A nagy kigyúrt pasik egyáltalán nem tetszenek, azoknak mindig van valami önértékelési problémája, plusz ezer defekt. A humor és az értelmesség (utóbbi alap) fontos, szeresse az állatokat, és az embereket úgy általánosságban. Nem szeretem az olyanokat, akik szerint a nők helye a konyhában van. Normál szintű önbizalom, határozottság, és kedvesség. Nyitott kapcsolat, meg hasonlók szóba se jöhetnek.

Ha ez sok, akkor szűz maradok, de akkor jó szívvel...

2015. okt. 29. 23:51
 17/42 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező!


24 éves nő vagyok, 7 hónapja vesztettem a szüzességem, de óriási hibát követtem el ezzel, már csak azért is mert rossz élményt hagyott bennem az akkori pasim, és nem vele kellett volna megtennem, de nem tudom meg nem történtté tenni.

4 hónapja szakítottam is vele.


Ne utáld magad, semmiképp!! Nem szégyen, majd találsz egy olyan fiút aki megbecsül ezért. Semmiről nem vagy lemaradva!! A mérce amit felállítottál magadnak, igen jól tetted, tanulva a hibámból én is ezt tettem, és addig ameddig az elvárásaimnak megfelelő férfit nem találom meg, addig nem is szeretnék senkit!

2015. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Ettől most jobban érzem magam, köszönöm :)
2015. okt. 29. 23:54
 19/42 anonim ***** válasza:
Örülök neki! Szívesen! :)
2015. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen vagy nem szégyen nem mindegy? Ha szégyen úgysem fogsz most azonnal lefeküdni valakivel. Ne foglalkozz vele, ismerkedj majd megtalálod a megfelelő embert.
2015. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!