Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen 26 évesen a szüzesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen 26 évesen a szüzesség?

Figyelt kérdés
Utálom, állandóan erre gondolok.
2015. okt. 29. 23:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy szégyen, szerintem mindenki más ugyanúgy leszarja mint én.
2015. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
A #21 és a #22-es válaszoló véleményére ne adj, ne foglalkozz velük, az az ő véleményük és ez őket minősíti hogy így fogják fel,hogy le szarják... Egyáltalán nem szégyen, hogy így alakult neked, erről még csak nem is tehetsz, nyugi :) Persze elhiszem hogy téged belül bánt vagy zavar, de egyáltalán ne fogd fel ezt olyan nagy bajnak, mert semmiképen sem az. Hidd el csak meg fogod találni az igazit :)
2015. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
47%

Én értem az elveidet és ez példás viselkedés,de így örökre szűz maradhatsz.

Miért nem adod oda egy rendes pasinak aki ugyan nem álmaid hercege,de nem is egy semmirekellő,megbízhatatlan alak?Aztán ha már megszabadultál a szüzességedtől és a vele járó tehertől akkor kereshetnéd tovább a nagy Ő-t.

Nem szégyen,de most már tényleg itt lenne az ideje,hogy ágyba bújj valakivel.Annyira azért nem hitvány a kínálat férfiakból,hogy ne lehetne találni valakit aki érdemes erre a kitüntetésre.Vagy keress egy szintén szüzet aki ellenkező nemű,de hasonlóan kínban van,most úgysem az a cél,hogy őrületes orgazmusod legyen elsőre,csak az lenne a fontos,hogy végre megtörténjen.

Hidd el egy egészen más nő lesz belőled az első szex után,ez egy olyan teher amit sürgősen le kellene dobnod végre mielőtt belerokkansz a cipelésébe.

Csók,petting vagy valami ilyesmi volt már,vagy még teljesen érintetlen vagy?

36F

2015. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

24-es, még ha ideje is lenne, akkor is ezt neki kell eldöntenie hogy mikor és kivel veszítse el,ezt ne mi mondjuk már meg neki. Reméljük, hogy tényleg meg fogja találni azt az embert, és akár boldogan is élhetnek majd együtt. 25-ös, te meg nézzél magadba mielőtt rossz dolgokat írsz másokról, ráadásul ez még hatalmas nagy butaság is -.- Csak az lehet az oka, hogy dagadt vagy rosszul néz ki?-Hát egyáltalán nem, én is ismerek elég sok jóval 20 év feletti és 25 év körüli lányokat akik nagyon szépek, de még nem voltak fiúval, majdnem mindegyiküknek más az oka, de egyáltalán nem a kinézetük, alakjuk, és még a viselkedésük sem, mert ők is normális, kedves lányok.

A kérdésre válaszolva pedig természetesen egyáltalán nem szégyen, hidd el nem vagy lemaradva semmiről :)

2015. okt. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
88%

"Ahogy telik az idő, egyre kevesebb az alkalmas személy, mert mindenkinek (gondolom neked is) a szűk punci lebeg a szeme előtt. Kamuzni erről nem igazán lehet ugye, szóval jól megcsináltam magamnak."


27 éves férfi vagyok, de nem értem ezt. Hogyhogy mindenkinek "a szűk punci lebeg a szeme előtt"? Ha a szexre gondolsz, szerintem tévedsz, nem mindenkinek az lebeg a szeme előtt.


Kamuzni meg nem kell, de az már régen baj, ha az ismerkedés azzal kezdődik, hogy hány férfival feküdtél már le.


A kérdésre válaszolva, szerintem nem szégyen, se férfinak, se nőnek, aki meg mást mond, azzal ne foglalkozz! :)

2015. okt. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
68%

Egy férfinak szégyen, a nőnek erény! Én ugyan ennyi évesen szintén ilyen állapotban, minden honnan meg kapom (a hátam mögött persze) hogy biztosan b.z. vagyok. Ráadásul a csajokat el is riasztja a tapasztalatlanság. Szóval én rendkivűl mód elk.rt.m:)

Viszont rád mit mondanának? Hogy szüzies vagy? Nagy ügy. A világon nincs olyan férfi aki kidobna egy szűz lányt az ágyából. Szóval csak nyugi, ha te csak az igazinak akarod oda adni magad akkor tény úgy, ahogy elképzelted. Bőven ráérsz.

( én meg vagy beégek egy csajnál, a bénázásom miatt, vagy elmegyek k.rv.zni. Persze egyikre sem vágyom, de nekem sajna ez maradt:)

2015. okt. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
17%

Mennyi itt az álszent válaszoló...!!!


A kérdés meg alapból felesleges, hiszen az a szégyen amit valaki annak tart és te annak tartod! Kérdés megválaszolva.


Az hogy a sok nyomi hasonló cipőben lévő vígasztalásképp írja hogy te vagy a legjobb mert ő is hasonlóan életképtelen, ezt végképp nem értem mire való! Csak önmagukat ámítják veled együtt! Közben pedig a legszebb éveidet kúrod el!

Senki ne mondja nekem hogy ha valaki normális ember, 12-14 éves korában fullos hormonrendszer közepette elkezd ismerkedni a másik nemmel, 18 éves korára legkéskőbb már lesz annyira szocializált és tapasztalt hogy egy komoly kapcsolatba képes kezdeni és ha még extrém hosszú ideig "tartogatja" is a lány az ártatlanságát(nem engedi a fiúnak), normális esetben 20 évesen már nem kéne szűznek lenni!

2015. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Szerintem addig gáz valami, amíg annak érzed. Ha feltetted ezt a kérdést, akkor pedig ez frusztrál téged, amit akkor kendőzhetsz bármilyen okokkal, de zavarni is fog. Megértem persze az okaidat, és ezért még becsülni is tudlak. Engem zavart, hogy nem volt barátom még, hogy nem szexeltem, de ennek csak az önbizalomhiányom és a zárkózottságom volt az oka. Pár hónapja kinyíltam, jobban mertem ismerkedni, így a férfiak is közeledtek felém. Most pedig már a fordítottja a problémám, hogy túl sok a jelentkező. A mostani barátom nem tökéletes, de nekem teljesen megfelel. Te is nagyon könnyen találsz olyan férfit, akiben meg fog valami, és akkor már nem fogsz azon dilemmázni, hogy lefeküdjetek-e vagy sem. Meg a szex amúgy is egy nagyon jó élmény, szóval ebből kár lenne kimaradni.

18l

2015. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
14%

Amikor ilyen igényeket olvasok, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy vajon aki ennek megfelel, az mit vár el visszafelé? Te kérdező az vagy, aki mindezt viszonozni is tudja? Veled szemben is fel lehet rakni ilyen magasra a lécet?


Tételezzük fel, hogy megfelelek az igényeidnek. Az én igényem tudod mi? A minőségi szex. Amit egy szűz lány nem tud nyújtani :-P Én tapasztalt vagyok tantrikus és zen szexben, ismerem a yoni masszázst és egy rakás technikát elméleti és gyakorlati oldalról is. És elvárom a partnertől is, hogy azt a minőséget, amit én nyújtok viszonozni is tudja.


Tudod vársz az elvárásaidnak megfelelő férfire és közben eltelik az idő. Eléred azt a kort, amiben már más értékek fognak számítani a lehetséges partnernek és az miatt fogsz lecsúszni.

2015. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
17%

#27:

Én szóba nem állnék egyébként szűz lánnyal :-P

#30 voltam.

2015. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!