Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy ő vette-e el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő vette-e el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Mármint biológiai értelemben. Tegnap szexeltem először a barátommal, és elég keményen csináltuk. Reggel észrevettem, hogy vérfoltos a lepedő, de nem menstruálok.

Ez azért van, mert túl durván szexeltünk vagy mert akkor szakadt át a szűzhártyám. Tudtommal elég rugalmas és nem mindig az első alkalommal szakad át. Rajta kívül 2 pasival voltam, összesen 7-szer, és nekik is elég nagy volt. Úgyhogy nem értem. Ha a durvaság miatt volt, akkor felsértett volna és fájna, de nem így történt.

Szerintetek?



2015. okt. 25. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet inkább felsértett
2015. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
igen, már nem vagy szűz
2015. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj! A pózoktól is függ!
2015. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az a srác vette el akivel legelőször lefeküdtél. valszeg felsértett, de egyébként orgazmus hatására megjöhet a menstruációd ha a közelében vagy
2015. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy héttel ezelőtt menstruáltam. Az nem lehet. Elfelejtettem megírni, hogy amikor először lefeküdtem vkivel nem véreztem egy picit sem.

ÉS tudom, h nem vagyok szűz egy ideje. Csak kíváncsi vagyok, mitől volt ez...

2015. okt. 25. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt,hogy elég nagy?Tövig benyomta?

Éreztél fájdalmat szex közben?

2015. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a szüzességed nem a szűzhártyád meglététől függ. valakinek olyan rugalmas hogy első szeretkezésnél nem szakad át. teljesen mindegy. az vette el a szüzességed akivel először szexeltél.
2015. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem sokszor szexeltem, eddig mindig éreztem egy kis fájdalmat. AZ elég nagyon meg az átlagnál nagyobbat értem.
2015. okt. 25. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
valszeg felsértett vagy eddig még nem szakadt át a szűzhártyád előző szexeknél...bár ha azt írod, hogy nagyok voltak, akkor kétlem
2015. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felsérthetett szerintem.
2015. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!