Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm aki már 6 sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm aki már 6 sráccal volt azt mondja az én 17 cm-em átlagosnak számít. Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 3 lány volt előtte. 2 kifejezetten imádta hogy nagy volt szerintük, egy pedig nem mondott rá semmit, igaz az pont nem is volt hosszú kapcsolat.


Barátnőm szerint a velem együtt 6 barátjának méretei:

12,13,17,17,19,20


Mi már 4 hónapja vagyunk együtt.

23/F-22/L


2015. okt. 14. 09:14
1 2 3
 11/21 kovpet ***** válasza:
100%

Fogj egy vonalzót és nézd meg, hogy mennyi 1-2-3 centi. Túl van lihegve ez az egész kérdés.


A barátnőd amúgy megmérte mindet, vagy bemondás alapján mondta, amit mond? :)

2015. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező igen sok a 13-14-15 cm, de sok srác épp azért sír mert 20-23 cm-es péniszével fájdalmat okoz, akkor hogy lenne már 90%-nál nagyobb a tiéd?
2015. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Noren1989 ***** válasza:
29%
Az, hogy szereti a gruppent...6 sráccal???
2015. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Lányok-fiuk! Ha ezt tartjátok egy jó kapcsolat egyik etalonjának ...

Gratulálok! :/


19/L

2015. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan olyan csajjal jársz aki így centire méregeti a pasijai farkát? Nagyon komoly lehet.... na meg 1-2 centi különbség nem is látható annyira kevés.

Ami számít az egyébként is a vastagság.

2015. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14: Túl sokat hallottam már arról, hogy a nők farokméret miatt hagyják ott a férfiakat vagy nevetik ki őket, vagy verbálisan szivatják őket emiatt.


A giminkben az egyik legmenőbb, legjóképűbb srácról (eggyel fentebb járt, mint én) kiderült hogy kb 13 cm-es a pénisze, amit az aktuális barátnője elterjesztett és utána kb összeomlott a gyerek is lelkileg és a szivatások miatt is, meg persze mert hirtelen népszerűből kevésbé népszerű lett.


Nem fogok mindent a nőkre, de a péniszméret igen is számít. Még egy tartós, komoly kapcsolatban is.


15: A vastagság szóba sem került. Nem méregeti a farkakat, hanem megkérdezi és megmondják. Én is megmondtam neki az őszintét.


Azért szerintem a 12 vagy 17 cm, vagy 17 vagy 20 cm között már van különbség.

2015. okt. 14. 10:59
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

#14 vagyok

Bocs! De irtozatosan gyerekek vagytok!

2015. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Orvosi statisztikák szerint erektált állapotban 12 alatt kicsi 8 vagy 6cm alatt mikropénisz, 12-16 közt átlagos (globális átlag, európai átlag meg olyan 13-15), 16 felett már nagy. Ami 22-24 felett van arra külön nem tér ki, de az már extrém nagy, és keveseknek van akkora.

Tehát nyugi már a nagy kategóriába tartozol.

Kíváncsi vagyok barátnőd a szűk, átlagos vagy tág kategóriába tartozik a te tapasztalataid alapján.

2015. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 PearlDiver ***** válasza:
Az a lényeg, hogy élvezitek-e a szexet. Ha a barátnőd élvezi, de mégis azon pörög hogy elég nagy-e a farkad, hát akkor csak gratulálni tudok neki.
2015. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

GYEREKES!!!

Egyik volt pasimnak sem tudom a farka méretét, mert hidd el, amíg nem 4-5 centis, addig olyan mindegy! Az a lényeg komám, hogy használni tudja... Nekem az a fontos, hogy álljon mint a cövek minél hamarabb, és élvezzek el tőle. Ennyi kell, de persze ez csak a dolog technikai része. Van olyan, hogy nem megyek el szex közben, de ez nem a pasi hibája, van ilyen. De akkor használja már utána valamelyik egyéb testrészét rajtam! Én csak egy pasinál tapasztaltam, hogy érdekelte volna, hogy nekem jó-e, de aktus után azt sem tudta volna a jóisten sem rávenni bármire. XD De legalább előtte mindig bombabiztosan kinyalt, és az abszolút plusz pont. Amúgy az is kiábrándító még, ha egy pasi szeretné ha szopnám, de ő nemmm nyal, vagy csak kétszer végighúzza a nyelvét, aztán élvezkedik.

Szóval ilyen önző azért ne legyél, és ez sajnos nem fütyiméret kérdése.

Egy asszonyság

2015. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!