Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van abban valami igazság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van abban valami igazság, hogy a sötét szemű és hajú lányok jobban kivánják a szexet, mint a világos szemű és hajúak?

Figyelt kérdés

Pl. adott egy tüzes latin tipusú lány, mellette pedig egy baba arcú, kék szemű, világos barna haju, szende kinézetű lány, akkor mindenkinek az ugrik be elsőre, hogy biztosan az első lány a tüzesebb vérmérsékletű. De tényleg igy van mindig?

Ti hogy tapasztaltátok?


2015. aug. 29. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fiúba vagyok sötét hajú, sötét szemű, még a bőröm is könnyen hajlamos barnulásra. Belőlem kiindulva igaz lehet :DD
2015. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a gyári vörös nők azok akik igencsak éheznek a farokra... ez náluk ilyen ösztönös mert ritkák és szaporodi akarnak... persze van kivétel de nagy általánosságban azt veszem észre hogy igaz :D
2015. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Illetve nekem is a sötét szemű, sötét hajúak jönnek leginkább be, szerintem nem véletlenül :D
2015. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem világos szemem van és sötét hajam... :D18/L
2015. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a világos barna hajú nőkkel akkor ezek szerint szerencsém volt, mert igencsak "szaporák" voltak. Az asszonynak is ilyen a haja, világos szeme van, de az biztos, hogy minden nap akarná ha együtt élnénk. :D
2015. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most nem azért a 10 fillérért, de szerinted hogy a francba függ össze egymással, a szem és hajszín meg a szexuális vágy???


Mert szerintem köze nincs a 2-nek egymáshoz. Vagy van szexuális étvágy, vagy nincs. Ez egyén függő!

2015. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy az ilyen baromságokat kik találják ki.
2015. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kék szemű vagyok, és napi 2-6 menetet nyomunk a párommal (amit sokszor én is kezdeményezek), szeretem a változatosságot, az újdonságokat.

Barátnőm barna szemű, és panaszkodik, ha a párja minden nap szexelni akar, neki bőven elég heti néhány alkalom, az is inkább sötétben, misszionáriusban...

2015. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!