Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok minek tömik ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok minek tömik ki a mellüket? Mikor szexre kerül a sor úgy is kiderül az igazság!

Figyelt kérdés
Velem is volt ilyen hogy egy nagymellű csajnak tűnt és mikor levette a melltartóját akkor 2 szúnyogcsípés volt, el is ment a kedvem a szextől.
2015. aug. 21. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, eszembe se jutna tömni, pedig nincs valami nagy. Amúgy biztos azért, mert nem számított arra, hogy ez lesz a találkából, vagy az első randin le akart nyűgözni és nem gondolkozott előre.
2015. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

En sohasem tomom ki, igaz nagyon kicsik a melleim de nem szegyellem! Sot soha nem vaszek fell push up os meltartot.

17L

2015. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy jobban tetszenek másoknak és hogy legyen önbizalmuk.
2015. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert lételemük a hazugság.
2015. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
azért, mert a legtöbb férfi oda van a mellekért és így szertnénk őket elcsábítani. de akivel ágybe kerülök, az már csak akkor van, ha megvan a teljes bizlom, és tőle ekkor már elvárható, hogy ne a mellméret számítson
2015. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem megható dolog ha egy no azert hazudik h megszerezzen engem. legyen az akar a mellmérete akar a kora.
2015. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Mar bocsánat, kedves #5 ős, de ez kb olyan mintha a pasi azon a randin azt hazudja, hogy ügyvéd jelölt, Budán dolgozik egy nemzetközi jogi cégnél, s azért jöttél ezzel az autóval mert az eredeti kocsija most szervizbe van, és ezt az ócskavast adtak. Majd kiderül, hogy egy érettségije van, most munkanélküli , az anyjával el, s imádja a jogi sorozatokat nézni a tévén.
2015. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkora baromságokat írtok, hogy el sem hiszem. ez messze nem hazugság.pl egy pussup melltaró. ez olyan, hogy az igényesebb emberek öltözködés terén is azt a ruhát válsztják ami a legjobban áll
2015. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem szükséges kitömni mert nagy mellem van, de tudom hogy a kismellű barátnőim mit szenvednek ezzel. Nem hazugság ez és még csak nem is csábítani akarnak vele, egyszerűen jól akarnak kinézni. Azt akarják hogy csinosan álljon rajtuk a blúz, ruha. Ez miért baj? Ilyen alapon a férfi dezodort is nevezhetjük hazugságnak, hiszen alapból senkinek nincs olyan szaga
2015. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Azért cuki, hogy itt minden pasi a kis, formás cicire bukik, aztán a hozzászólók mégis olyanokat írnak rá, hogy szúnyogcsípés meg ócskavas.

Különben tapasztalt pasi látja a push-upot és pontosan tudja, hogy valószínűleg mekkora mell rejtőzik benne. Úgyhogy én szívbaj nélkül felveszem, számomra nem is férfi az, akinek ennyi elveszi a kedvét. De nem is volt dolgom olyannal soha, pedig extra push-upot hordok, ami két méretet is csal.

2015. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!