Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akkor ez most igaz vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most igaz vagy sem?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy minden lányban megvan az, hogy kipróbálja milyen egy lánnyal..

De megkérdeztem ismerősöm, ő pl sose próbálná ki, nem is gondolkozott ezen..akkor most mi van?

Csak valaki általánosított én meg elhittem?



2015. aug. 18. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Én már próbáltam pont pár hete amikor anyu átvitt a barátnőm szülinapi bulijára.

12/l

2015. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez nem igaz, én még a gondolattól is undorodom.. Amúgy meg 1-es gratulálok 12 évesen..

17/L

2015. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz.
2015. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. annyira lehet igaz, mint az, hogy minden férfiban megvan az, hogy kipróbálja, milyen egy másik férfival.
2015. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Fantáziálás szintjén megvan, élőben sosem próbálnám ki. Lett volna már lehetőségem, nagyon is vonzó csajjal, de el nem tudtam képzelni magam a valóságban egy nővel. Úgyhogy marad a fantáziálás. :)
2015. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki elgondolkozik rajta hogy mivan ha, de ettől még nincs bennük "hajlam".


Aki meg nekiállt fujjogni hogy 12 évesen jujj, annak meg üzenem, hogy aki meleg, az 12 évesen is meleg. Ez nem úgy működik, hogy 18 éves koráig mindenki heteró, aztán jönnek a gonosz tündérek és összebüzisítják némelyiket.

:P És bizony, a meleg, leszbikus, bi emberek 12-13 évesen pont azt csinálják mint az ennyi idős heteró gyerekek, kipróbálják milyen csókolódzni, megfogni a másik kezét, satöbbi. Nincs ebben semmi extra.



Az emberiségnek nem 100%a biszexuális. Vannak biszex emberek, de vannak heterók és vannak leszbikusok, melegek is, akik nem próbálnák ki mindenkivel.

Szóval nem, nem igaz.

2015. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!