Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtöknek nagyon jó kerek feneke van megszoktátok dugni azt is vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 23:37
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Meg bizony sok-sok paraffin olaj kiséretében!
2015. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Pedig azt hittem segíteni fog a #30-as válasz (17:34).


De még mindig olyan hülye vagy, mint hittem.

Én egyszer kérdeztem meg a barátnőmtől, hogy mi a véleménye róla és annyit mondott, hogy gondolkodott rajt. Lehet, hogy valamikor kipróbálná, de lehet, hogy soha. Ennyi volt, én ezt elfogadtam. Ha szeretné, szól. Ha nem, nem. Én emiatt nem csaltam meg soha és nem is csalnám meg.

Te megint eldöntötted magadban, hogy akkor meg lennél csalva ezért aztán kidobod. Gratulálok!

2015. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Most azt mondod, hogy nem érdekelt volna. De ha sokáig vele vagy, és nem megy bele, akkor sem érdekelt volna? Jó, most azt fogod mondani, hogy "nem, természetesen nem érdekelt volna".


Köszi a gratulációt, mivel megérdemlem: nem kezdek bele egy halálra ítélt kapcsolatba!

2015. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Igazából annyira nem fontos. Tartom magam annyira intelligensnek, hogy ne ettől függjön a kapcsolatom. Ez egy dolog a több millióból ami miatt vele vagyok. Nem ezen fog múlni és nem vagyok olyan hülye, hogy egy kaland miatt kockára tegyem a kapcsolatom a szerelmemmel. Ennyit nem ér nekem.
2015. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nem csak dugom,hanem nyalom,ujjazom,dolgokat dugok bele...ahogy ő is az enyémbe.
2015. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nincs jo kerek feneke,de azért megdugom néha.
2015. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek is jó kerek, nagy feneke van, de inkább a punci meg az orál. Nem kívánom az anált, nincs rá igényem.
2015. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

" Hát nem tudom, nekem még mindig furcsa az olyan, aki egy punci és egy s.gglyuk közül az utóbbit választja. "

Felesleges rád minden szó, ugye? Fel sem fogod, amit ír az ember... Az utóbbit IS választja. Kajából is megkóstolsz újdonságot, nem? Aztán vagy ízlik, vagy nem. Annyira látványosan próbálod az egészet lestilizálni a saját világképedre... csak épp a valóság teljesen más. Aztán leírod újra és újra ugyanazt... Mit vársz? Hogy előbb utóbb átváltozunk a képzeletbeli világod tagjaivá?


"Elég idegesítő, hogy a pasij, akik utánam néznek, azok gondolatban mind a s.ggemet dugják meg"

"Sok pasi haverom van. És hallom, ha a villamoson is beszélnek, stb. Sok pasi továbbgondolja azt, amit lát."

Igazából még a saját mondataidat sem igazán fogod fel. Most mind vagy sok? Annyira látszik, hogy valami elfogult személyes dolog miatt írod ezeket... Get life, lépj túl rajta!


"Egyrészt az anális szex miért is lenne kötelező, hogy egy alkalom után, ha nem kívánja a nő, akkor is csinálja? Jó, tudom, hogy ez már a "muszáj-kategória"

Nem kötelező és nem muszáj kategória. Eddig még egy olyan haverom sem volt aki muszáj kategóriának kezelte volna a dolgot. És egy olyan lányt sem láttam, akinél ez volt. Persze, van olyan perverz, akinél kötelező. De ezt is csak kivetíted... Nem, a valóságban egyáltalán nem muszáj kategória. Írj ki akár ide is egy kérdést, hogy mit befolyásol a dolog... A legtöbb kapcsolatban az ég világon semmit.


"Te biztos azért tudsz erről ilyen könnyedén beszélni, mert mind a kettőben részed volt. Ha pasi vagy, akkor gondolom már legalább egyszer s.ggbe dugtak. Ha nem, akkor itt ne gyere fájdalom példával, ha nem tudod."

Prosztata masszázst kaptam a barátnőmtől és nagyszerű volt! :) Most akkor mát jöhetek a dologgal? És elárulom: A barátnőm dobta fel a témát!


"Ettől függetlenül tudom, hogy néhány tág s.ggű nőnek nem fáj."

Ez teljesen péniszméret függő. Étkezés után nem apró rózsaszirmok jönnek ám ki nálatok sem... Elég sok pénisz pedig vékonyabb...


"Ha őszinte, akkor dobom ki..."

Érdekes életed lehet... Gondolom ha hazudik, az is baj, ugye? :D Annyira látszik, hogy volt valami kapcsolatod, amiben teljesen megkeseredtél...


"És te hány éves vagy?"

23. Látod, én veled ellentétben egy egyszerű kérdésre is képes vagyok válaszolni, nem csak ugyanazt szajkózom! :)


"Azért dobom ki, mert anális szexet akar. Már nem azért, de ezt azért is tenném, hogy a pasinak is jobb legyen. Hiszen én ezt a vágyát nem tudom teljesíteni, így nem kell megcsalnia vagy ilyesmi, hanem keres magának valami luvnyát, aki szereti és kész!"

Saját tapasztalat a dolog vagy előítélet? :D Ha saját tapasztalat, akkor elárulom: Nem azért dobott a pasi, mert nem mentél bele a dologba, hanem mert más téren sem tudtál mit nyújtani. Ha pedig nem történt meg: Akkor miről is beszélsz? :D


"A férfiak boldogan cserélik le a nők punciját a s.gglyukukra. A nők meg örülnek neki, mert ettől még ribisebbek lesznek, és akkor az összes férfinak ők fognak kelleni."

Nagyszerűen összefoglaltad a lényeget! Mondjuk, ez csak a kis világodban áll, a valóságban nem éppen.

Nem, nem cseréljük le! :)

Nem, nem minden nő örül.

Nem, nem minden nő akar ribisebb lenni. (Legalább a saját nemed ismernéd, de még azt sem...)

Nem, nem minden nő akar minden férfinek kelleni.

2015. okt. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

A prosztata masszázsnak köze sincs s.ggszexhez. Vagy dildóval csinálta? Ha egy ujját feldugja, az nem farok méretű. Vagyis... gondolom neked sem akkora a farkad, mint egy ujj. A prosztata masszázst nyilván élvezik a férfiak... ebben mi a különleges?


Az, hogy leírtam azt a hülyeségedet még egyszer, hogy "ha őszinte, akkor kidobom..." az csak egy döbbent sóhaj volt, amiben elismételtem azt az oltári nagy baromságot, amit te leírtál. Nem, NEM dobok ki senkit azért, mert őszinte. Azért dobom ki, mert anális szexet akar. És ez nem csak nekem, hanem neki is jó lesz. Mivel van ezer nő, akivel átélheti (már leírtam egyszer)... akkor most ez miért fáj neked?

Szoktál könyveket olvasni néha? Mert abban szoktak használni ilyesfajta "döbbent sóhajokat", amikor egy ember elismétli a vele beszélgető egyén k...szottul nagy ostobaságát. Javallom néha könyvek kézbe vételét!


A nők általában egymás között szajkózzák, hogy ki a legjobb az ágyban. Te nem vagy ott minden női találkánál... vagy igen? Azért mert a barátnőd adja neked a szendét, elég erőteljesen kibeszéli barátnőivel a farkad méretét, meg hogy ő mekkora istennő, mert élvezi s.ggbe. Szerintem több "csajpartin" vettem részt, mint te.


Ja, és elég sok kérdést láttam itt, amiben leírták, hogy az anál kötelező.


Engem nem csaltak még meg (tudomásom szerint, bár kitudja), de nagyon jó, hogy te ennyire ismersz engem, hogy tudod, hogy én még mit tudok nyújtani. Jössz most azzal, hogy mivel én nem szeretem az anált, ezért sz.opni sem szeretek, meg csak sötétben stb? Mert ez nem így van. Bár... tudom, hogy ez számodra hihetetlen, de az a nő is szeretheti az orált, különböző helyeken szexelni, szeretheti a szerepjátékot, aki nem szereti az anált.


És az emberek véleménye a témáról. Ha feltesznek egy kérdést, hogy "Nők, ti szeretitek az anált?" És a nők válaszolnak... aki azt írja igen, azt felpontozzák, aki csak annyit írt, hogy nem (nem olyan aggresszívan, mint én, egyszerűen csak annyit ír, hogy nem szeretik, nem jött be nekik), azt lepontozzák. EZÉRT! Ezért képesek, mintha ez önálló döntés lenne! Itt is látszik az emberek hozzáállása a témához: aki szereti az anált, az istennő, aki nem, azt pontozzuk le, mert nőnek sem lehet mondani.

Persze itt is felpontozzák, akik megdugják a nő seggét, másokat meg le. Mi ebből a tanulság már megint? Hogy azok az emberek már kb, akik szeretik az anált, azok már ember számba sem kerülnek, akik nem.


Egyébként a Telenyben is van egy részlet - mikor Teleny dug egy nővel, leginkább arra izgul fel, mikor a nő seggébe feldugja az ujját. Csakhogy Teleny búzi volt...

2015. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

3 ujjal csinálta, elég mélyen.


Elég nagy könyvmoly vagyok, imádok olvasni! :) Viszont nem véletlen, hogy azokat a könyveket kiadták: Ott az író képes érzékeltetni azt a sóhajt, amiről beszélsz. Nálad az nem ment.


Azt elhiszem, hogy több csajpartin vettél részt és azt is, hogy egyes nők ezzel büszkélkednek. Szerencsére én nem ribizli közegben vagyok és egy barátnőm sem büszkélkedett még ezzel, ebben megnyugodhatsz.


Anno jó pár kérdésnél a piros csatahajó is kötelező volt az együttléthez. Itt rengeteg élettelen ember van, aki életében nem nyúlt még nőhöz, de hátulról kötelezőnek tartja. A való életben kérdezd meg a férfi ismerőseid, hogy hánynál kötelező.


"Bár... tudom, hogy ez számodra hihetetlen, de az a nő is szeretheti az orált, különböző helyeken szexelni, szeretheti a szerepjátékot, aki nem szereti az anált. "

Egyáltalán nem hihetetlen, ismerek ilyen nőt. Ez csak az előítéleted velem szemben.


"Persze itt is felpontozzák, akik megdugják a nő seggét, másokat meg le. Mi ebből a tanulság már megint? Hogy azok az emberek már kb, akik szeretik az anált, azok már ember számba sem kerülnek, akik nem. "

Inkább az, hogy átfuthatnád még egyszer ennél a kérdésnél a pontozásokat... :D

Mégis miért ne kerülne emberszámba, aki nem szereti? Volt már ilyen barátnőm is, az égvilágon semmi probléma nem volt köztünk, a szex terén sem.


Tehát, ha Oscar bácsi egyik könyvében volt egy szitu, akkor minden férfi homoszexuális, aki hasonló? Vagy ez mégis hogy jött ide?

2015. okt. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!